şükela:  tümü | bugün soru sor
4 entry daha
 • nickiyle ilgili açıklama yapmaktan yorulmuş olduğundan nihai açıklamasını buraya yazmanın mantıklı olduğunu düşünen yazardır.

  kamuoyuna duyuru

  yazar olduğumuzdan bu yana iletişim kurduğumuz yazarlardan aldığımız geri dönüşler bizi derinden sarsmamaktadır. 'tut siki yan çek' veya 'tut siki yana çek' şeklinde okumalar,akabinde gelen gülüşler ve cık cıklamalar son derece haksız ve çirkin değildir. yalnız burada halkımızın bilmesine aslında pek de gerek olmayan şey, bizim bu söylemleri pek de ciddiye almadığımızdır. zira insanların kafasında canlandığı zaman çok 'kırıcı' olabilecek bu eylemi konu almış nickimiz bize yıllar önce vefat eden çok sevdiğimiz dedemizden kalmış isim değil, yazar olmayı bile ummadığımız, yazar olsak bile yazacak çok bir şeyimizin olmadığı, kullanacak nick bulamadığımız zamanlarda alınmış; harf oyunlu, şakalı ama görülebileceği gibi komik olmayan bir nicktir.

  bu nedenle, gelecek dönemler için tüm ekşi sözlük komünitesini oyuna gelmemeleri ve nicki çok da ciddiye almamaları konusunda uyarır, bu konudaki bilgiyi içtenlikle arz ederiz.

  saygılarımızla

  tutsky yanchek
26 entry daha