şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • çadır kurmak için gecelik 35 lira, eğer 4 kişiden sonraki her kişi için ekstra 10 lira ücret ödemeniz gerekiyor. ayrıca içinde taş evlerde varmış geceliği 350 lira.

  içinde market var her şeyi bulabilirsiniz fiyatları uygun diyebilir aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. çadırınız yoksa marketten günlük 30 liraya kiralayabilirsiniz.

  elektrik panoları yeterince var. ama pano etrafları sezonluk kampçılar tarafından tutulduğu için yanınızda 10 metrelik uzatma kablosu götürmekte fayda var. sıcak su ya hiç yok yada akşam saatlerinde kalmıyor, biz kullanamadık.

  biz cumartesi öğle saatlerinde gittik baya kalabalıktı. hafta içi daha sakin ve güzel olabilir. denize inmek için kampın içinden geçen yolu takip ederek güzel bir koya ulaşabilirsiniz.

  hafta sonunu geçirmek için sessiz sakin bir yer kafa dinlemek için güzel bir yer ama gece yarısından sonra teknelerden çok yüksek sesli müzik gelebiliyor cidden.

  not:kamp alanına çıkan merdivenlere yetişmeden kaydınızı aşağıda bahçesi olan en son mekandan yaptırın. kayıt olmadan çadırınızı kuramıyorsunuz aşağı inip bir daha çıkmayın.
4 entry daha