şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • kendisi başka okula gönderilmiş. vallahi tebrik ederim. sen gir istanbul erkek'te oku, ama dersteki hocanı şikayet edecek kadar şeref yoksunu ve sığ kafalı kalmayı başar. tebrik ederim o arkadaşı.

    aynı okulun eski hocalarından çok büyük bir yavşak da, ki kendisi uranyum hikayeleriyle ünlüdür, gerekli yerlere yalanarak, il milli eğitimde görevler almış, bazı okullara müdür olmuştur. facebook'ta her gün en az 20 tane akp ve rte paylaşımı yapması, o makamlara nasıl gelindiğini gösteriyor heralde.

    şu ülkede eğitimine güvenecek üç bel kurumdan birini ne hale getirdiler. mezun olduktan sonra bir ziyaretimde, ele geçirmeye çalışıyorlar burayı hiç tadı kalmadı demişti sevdiğim bir hocam. bari almanlar "sikerim yapacağınız işi" deyip gitmese de, en azından ordaki kalite kalsa.

    edit: sevgili kardeşlerim, abilerim, ablalarım! ekşi sözlük denen bok yuvasına güvenmediğim ve entry de alenen hakaret içerdiği için isim falan yok ortada. o yüzden rica ediyorum "o kim?" diye sormayın. zaten aynı anda okulda bulunup da tanımayacağınız bir şahsiyet değil kendisi.
11 entry daha