şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık 3 senedir okumaya çalıştığım üniversite(!).okula ilk geldiğimde ilk gözüme çarpan şey hayvan gibi bir camii ve yaninda adına fakülte denen bir dizi ufak binaydı(alaaddin kampüsü).o yıllarda daha kütüphanesi bile yoktu anlayın artık.bu okulda top sakal bırakmak,ramazanda sigara içmek veya bişeyler yemek hayati bir hata olabilir,iki kere düşünmek lazım.ayrıca ülkücülerin 4'erli,sonu gelmeyen bir sıra halinde yürüyüş yapmaları olağan birşeydir,eğer yolunuz düşerse şaşırmayınız(ve bulaşmayınız).

    4 yıl sonra gelen edit: efendim üniversiteyi bitirdik, alttan çok sular da aktı..şimdi şu entry'yi tekrar okuduğum zaman biraz haksızlık yapmışım gibi geldi..belki de içinde bulunduğumuz zorluklardan dolayı o günlerde elimizdeki imkanların pek farkında olamadık. şimdi dönüp geriye baktığımda bu üniversitede bir çok güzel anımın da olduğunu hatırlıyorum, hatta o günleri geri getirsek de tekrar yaşasam bile diyorum..
    bence konya sakin, düzenli yaşamıyla öğrenciler için uygun bir şehir..ha yok, ben hızlı yaşarım arkadaş diyorsanız o imkanlar da "artık" mevcut. üniversite de son yıllarda gelişme gösterdi, sonuçta gidilip gönül rahatlığı ile okunabilir.
182 entry daha