şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
11902 entry daha
 • abd'de aynı şehirde bulunan farklı branştan takımların spor dalları için aynı salonu kullanabilmeleri. sanırım tek amaçla kullanılan salon sayısı çok az.

  bunların birbirine dönüşüm videolarını izlerken hayran olmamak imkansız. bizim salonlar iki günde iki maçı zor kaldırırken, bir de konser de yapılacaksa mevcut parke üzerinde yapılırken, bunlardaki salonlarda sahalar komple değişiyor. izlemesi iş makinesi izlemek kadar keyifli olan videoların kendi oluşturduğum top5'le sizi başbaşa bırakıyorum.

  ilk sırada american airlines center: çalışanlarda nasıl bir organizasyon ve kabiliyet varsa artık, salon 6 günde 4 alakasız organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. dancing with the stars için ayrı parke döşeniyor, o kaldırılıyor rodeo gösterisi için tüm salonu kumla dolduruyorlar gösteri bitiyor, o kaldırılıyor basketbol için parke döşeniyor, o da kaldırılıyor konser için düzenleme yapılıyor. iş sadece zeminde bitmiyor, salonun ses sistemi-ekranları vs.de kaldırılıyor. 6 gündeki 4 değişimin ardından, dallas mavericks oynadıktan sonra salonun önce futbol sahasına sonra buz hokeyi sahasına dönüştüğünü göreceksiniz.

  ikinci sırada quicken loans arena : cleveland cavaliers'ın sahası olarak bildiğimiz salonun 48 saat içinde yaşadığı 5 değişim var. basketbol > konser > hokey > amerikan futbolu > hokey. burda da klasik dönüşümlerinin daha ayrıntılı hali mevcut.

  iki basketbol takımına ev sahipliği yapan saha: staples center : los angeles clippers ve los angeles lakers'ın maçlarına ev sahipliği yapan sahada aynı zamanda şehrin buz hokeyi takıma da oynuyor. basketbol maçlarının başlama saatleri arasında bazen 6 saat oluyor ve yaklaşık 1.5 saatte parkeler kaldırılıp değiştiriliyor, çok güzel değil mi?

  bu : air canada center: toronto raptors ve şehrin buz hokeyi takımının ortak kullandığı salondaki değişim.

  chicago'daki salon: united center : chicago bulls ve buz hokeyi takımının ortak kullandığı salon.
24614 entry daha

hesabın var mı? giriş yap