şükela:  tümü | bugün
163 entry daha
 • hala hala ilginç bir şekilde hakkı verilmeyen adam. en iyi basketi attığı için smaç şampiyonu olmalı denmiyor zaten. inceleyelim,

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=1m4s
  180 derece dönüyor ve dribbling yaptığı eli ile bacak arasından geçirip ters eli ile ters smaç basıyor. nasıl yükseldiğini söylemeye gerek yok.

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=2m53s
  hoverboard üzerindeki bir adamın üzerinden atlıyor. yükseldiği yere replay'de dikkat. ayrıca çok net bir şekilde sıyrılıp adamın üzerinden geçmiş. hoverboard titremiyor bile.

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=5m14s
  olayın koptuğu yer burasıdır. hoverboard maskotu sabit hızla dönmekteyken, senkronu ayarlayıp maskottan topu tek el ile (?) alır, diğer eli ensesine koyar ve neredeyse bir 360 basar.

  https://youtu.be/ig5eddenp_0?t=6m43s
  şu fizik kurallarını zorlayan, bir atletin bile zorlanarak yapabileceği belki de yapamayacağı hareketi tartışmaya gerek olduğunu bile düşünmüyorum.

  ondan sonra zach levine'in standardı vardı. he aynen. jordan'ın, dr. j'in, hatta dwight howard'ın bile yaptığı, tahminimce nba'de daha yapabilecek tonla adamın olduğu hiçbir orijinalliği olmayan uçmalı smaçlar. tamam zorlayan bir hareket, bildiğin havada yürüyor adam. tamam da yapılıyor be abi, yapıyorlar yani.

  gordon bildiğin vince carter'ı unutturmuş bir olay yaşatmıştır. basit bir şeymiş gibi konuşmayın.
148 entry daha