şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • geçen gün twitter'daki apple türkiye hesabını teyit etmek için aradığım destek hattı. muazzam bir ilgi ile size müthiş hissettiriyorlar. görüşmenin sonundaki konuşmalar şu şekilde oluyor.

    -sn. fuşki çiğniyan sizin gibi sorumluluk sahibi biriyle tanıştığım için çok memnun oldum. bilgilendirmeniz üzere gerekli işlemi başlatıyor olacağım.
    + est.. estağf.. estağfurullah efendim (hiç bir müşteri temsilcisinden böyle ilgi görmediğimiz için bu kısımda şaşırıp cümle kuramıyoruz) kim olsa aynı şeyi yapardı (sanırsın memleketi kurtardık) ben de sizinle tanıştığıma çok memnun oldum ateş bey (ateş diye isim mi olur amk) şimdi çağrıyı sonlandırdığımızda cebimdeki samsungu çöpe atıp ayfon almaya gidiyorum. ilginize minnettarım.

    işin latifesi bir kenara, apple marka bir ürününüz yoksa dahi kendinizi mutsuz hissettiğiniz bir anda aramanızı tavsiye edeceğim çağrı merkezi. harikulade iş çıkartıyorlar. takdire şayan.

    not: twitter'daki "bu tiviti rt'leyen 5 kişiye steve jobs'un penisi hediye" gibi tivitler atan apple türkiye isimli hesap sahte imiş. ateş beyciğim apple'ın türkiye hesabı olmadığı bilgisini verdi. itibar etmeyiniz.
58 entry daha