şükela:  tümü | bugün
 • kendilerine destek olmak için 30 liraya kıyıp kupa almıştım. kupa geldi gelmesine sorun yok eyvallah. kargo ücreti de ödemedim. sıkıntı şurada;

  paketin içinden bir adet recep baltaş magnet'ı çıktı! bayağı bildiğin kocaman bir magnet ve içinde recep kişneği! üstelik 3 boyutlu! hareket ettirdiğinizde recep baltaş denen muzlu puding kılıklı herif pişmiş kelle gibi sırıtarak bi ali'ye bakıyor, bi size dönüyor. bi ali'ye dönüyor, bir size bakıyor. ehehe bu ne lan böyle?

  kuş beynime ilham olan, kulağa mantıklı gelen tek bir ihtimal var. sanırım technopat'a hediye nevinden bir paket hazırladılar ve olay karışıklığa uğradı. ali güngör'ü başka bir ali güngör'le, yani benimle karıştırdılar. sonrasında ise sahne budur.

  bir süredir teknoseyir ve technopat'ın birleşme dedikoduları ayyuka çıkmıştı zaten. şahsi kanaatim bu gereksiz saçma hediyenin tüm dedikoduları doğrular nitelikte olması. yani 3 vakte değin levent pekcan ve recep susağını aynı ekranda izleyebiliriz. hakkaten esaslı bir rezalet bizleri bekliyor.

  (bkz: aynen öyle levent abi)
  (bkz: aynen recep)
  (bkz: aynen ali)
  (bkz: aynen murat abi)
9 entry daha