şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
22630 entry daha
  • bir fenerbahçeli olarak gerek galatasaray gerekse fenerbahçeyle oynadığı her derbide küfür edilip yerden yere vurulmasını anlayamadığım takım. bu adamlara istisnasız her maç "orospu çocuğu, tinerci, şerefsiz vb" gibi bir ton ağza alınmayacak hakaretler ediliyor. ne yaptı olm bu beşiktaş size? ne alıp veremediğiniz var bu takımla? adamların stadı yok kaç yıldır inönüyü bitirmeye çalışıyorlar feda diyerek taraftar takımına destek olmaya çalışıyor buna bile hakaretler ediyorsunuz.

    saraya giderek el etek öpen, stadını devlete yaptıran rakipleri ekonomik zorluklar sebebiyle transfer yapamadığı halde futbolcularının maaşını asgari ücretten gösterip drgobayı sneijder'e milyonlar döken ve buna rağmen hala borç yüzünden avrupadan men alan galatasaray, bjk-gs maçının başlığında onurlu duruşunuzu sikeyim şerefsizsiniz yazarak yavşakça davranıyor. yine bazı orospu çocuğu fenerbahçeliler bjk maçında şöyle siktik böyle soktuk nasıl iyi mi orospu çocukları gibi ilkokula giden 6 yaşında çocuğun yazmaya utanacağı kalitede küfürler ediyor. sebep ne? beşiktaş'ı yendik. harbiden bu kadar sığ mısınız bu kadar mı insanlıktan çıktınız

    bakın beşiktaş takımı lig tarihi boyunca en ağır hakaretlere uğramış takımdır. fenerbahçe taraftarı rıza çalımbay döneminde çalımbay'ın babasının kapıcı olmasını kast ederek trübünde açtığı "rıza efendi iki ekmek bir süt" pankartı hala içimi acıtır. beşiktaşlı olmadığım halde onuruma dokunur. yine galatasaraylıların kendi yaptığı vergi hırsızlıklarını ve transfer şikesini bir kenara bırakarak utanmadan açtığı "para komidinin üstünde #100$ feda" pankartı bir o kadar şerefsizcedir. bunu trübünde belli bir kesime bağlayabilirsiniz fakat maç entrylerinde bu pankartların bakınızı bu takımların sözlükteki taraftarları bakımından defalarca verildi. defalarca bu konular üzerinden bu takım aşağılandı. kimse kusura bakmasın şike yaptığı ispatlanmış bir diktatörü hala başkan olarak seçen, arazisini yandaşa peşkeş çeken vergi kaçırıp hırsızlık yapan takımlar varken belli güç odakları tarafından inşaatı engellenmeye çalışıldığı halde kendi çabalarıyla kimseden yardım almadan stadını yapmaya çalışan, stadı yapım aşamasındayken ligde şampiyonluğa oynayan beşiktaş türkiye liginin en onurlu takımıdır. buna laf etmeden önce gerek fenerbahçe gerek galatasaray dönüp kendilerine baksın. zira söz konusu şerefsizlik ve onursuzluk kıstasınız buysa bizde bunların daha beterlerinden onlarca var.
21473 entry daha