71246 entry daha
  • erkeğe biçilmiş rollerden nefret ediyorum. ilk adımı atmak, eve bırakmak, sandalyeyi tutup çekmek, koruyucu olmak zorunda olmak, her türlü kavgayı göze almak vs vs. içinizden "ne biçim erkeksin" diyenler de çıkacaktır, o biçim erkeğim, size yabancı olan bir çeşit erkek.

    siz kadınların kölesi olmayı en baştan kabullenmişsiniz, kadınlardaki göt kalkıklığının sebebi siz ve sizin gibiler, asosyal kelimesini hakaret olarak kullanan siz mallar, güneş gözlüklü ibişler, bir de karşı cinsine adım atmayan, yalakalık yapmayan her erkeği korkak, özgüvensiz, cesaretsiz, çekinik olarak nitelersiniz siz, öyle olsa ne olmasa ne? temel fikri değiştirir sanki.

    karşı cins için kılımı bile kıpırdatmayı düşünmüyorum, çünkü onlar benim ulaşmak istediğim bir hedef değil, onları kendimden yukarı koymuyorum, öyle görmüyorum.

    kimse için çabalamayı düşünmüyorum, evlenmeyi de düşünmüyorum, bu yüzden hiç sevgilimin olmayacağını biliyorum. sadece kişisel düşüncelerimden dolayı olmayacak demiyorum, olacağı varsa da olmayacak, nedenini sadece ben biliyorum.
115899 entry daha