şükela:  tümü | bugün
61 entry daha
  • daha evli bile değilken evde panjur mu olsun perde mi olsun tartışması sonucu küsülen insan olarak empati kurabildiğim başlık. hayır, o perdeleri ben takıcam. çek panjuru temizlemesi de kolay. 3-5 senede bir değişirsin, mis. ama niye perde? çünkü güzel duruyor.

    kız arkadaşıyla düğün yapmama konusunda karar veren bir arkadaşım, ailenin devreye girmesinden sonra kızın birden bire "ama bir kere evleniyoruz" kafasına gelmesine anlam verememesiyle, şimdi söz,nişan,düğün planlaması yapıyorlar.

    evlenmeden daha beraber tatile gidememiş çiftin 300 kişilik söz töreni oluyor. ev alınıyor, evlendiklerinde otursunlar diye. baksan ikisi de yemek yapmasını bile bilmiyor.

    arkadaş nedir bu gösteriş merakı? niye yani? ondan sonra birisi işsiz kalır, mal varlığını kaybeder bak bakalım kim daha hızlı boşanıyor. hani sadece bir kere evleniliyordu?

    evlenmeye lafım yok, beraber bir hayat geçirebilme fikri gerçekten çok güzel. ama birbirinizi tanıyın arkadaş. anlıyorum hayat boktan, ama grafiklerini güzel tutmak istiyorsunuz. grafiği statiğe indirgemeyin bari. gezin tozun lan. isyandayım.
161 entry daha

hesabın var mı? giriş yap