şükela:  tümü | bugün
25 entry daha
  • bi benzeri önümde olmuş olaydır. kız arkadaşımla kadıköy'de bir pubda otururken yan masamızda doğum günü hazırlıkları vardı.
    sonrasında doğum günü kızımız içeri girdi ve alkış kıyamet koptu, arkadaş ay inanmıyorum çığlıklarıyla ortalığı inletirken pasta içeri geldi(bu sırada yan masalarda da alkışlıyolar nezaketen tebrik ediyorlar kızı). pastanın kutusu açıldığında ise asıl süprizle karşılaşıldı çünkü pasta olarak asker kamuflajlı yaklaşık 40x15 santim boyutlarında dev bir yarak çıkmıştı.
    pasta ortaya çıktığında ortalığa derin bir sessizlik hakim oldu ve kız sesi titreyerek "yaa çok tatlısınız" çığlıkları atmaya başladı.
    pastayı kestiler ve herkes afiyetle yarağını yedi, o sırada masadaki gavatların "isteyen olursa yan masalara da ikram ederiz canım ahahahahah" diyerek şen kahkalar atması da seviyeyi daha da dibe çeken başka bir detay olmuştu o gün benim için.
    bilmiyorum garip gelmişti, hani bir bayansın ve sana süpriz doğum günü partisi yapılıyor sana hem de kadıköyde, cuma akşamı ve kalabalık bir mekanda; gelen pasta ise kocaman bir yarak. açık açık yüzüne gülerek sana hakaret edilmesidir bu hem de en mutlu gününde o sene içerisinde..
17 entry daha