şükela:  tümü | bugün
121 entry daha
  • çoğu mobilya veya tekstille alakali nesneler. yıllar önce ahşap mobilya merakından el yapımı mobilyalar yaparken bulmuştum kendimi bir cok şey öğrendim. sonra bir e ticaret girişimi için yatırım yaptığım için bu tekstil ivir zıvırlarına nail oldum.

    şimdi degme kadına makyaj, cilt bakımı konularında ders veririm. o yetmez sağlıklı beslenme ve yemek konularında bilimum otun çöpün faydaları, sebzelerin karbonhidrat değerinden glisemik indeksine kadar onları da anlatırım.

    ama hala bekarım hiç evlenmedim. nedeni ben duzeni sevemedim, mutfağa girip tay mutfağından tay körisi sosu hindistan cevizi yağiyla ana yemegi hazırlar, yemek öncesi sunum için fransız ordövr tabağı hazirlar, italyadan minestrone çorbası yaparım. ama iste o mutfak dağınık o çoraplar top olacak arkadaş.

    evlenince ogrenebilecegim bir şey yok işte. zaten evlenip birde tonla nafaka ödemek aptalca, yani ne bileyim sonuclar bu kadar ortada ve boşanma garantili işler bunlar. neden çünkü türk kadını egosu tavan kıskanç varlık. bunların kahrı cekilmez gençler ömrünüzü heba etmeyin.
112 entry daha