şükela:  tümü | bugün
163 entry daha
 • insanların birbirini degistirmeye calısarak hata yaptıgını dusunuyorum ben. hayallerini buyut. kendinden daha iyi bir insan cıkarmasına on ayak ol. ama degistirmeye calısma. oldugu gibi sev. oldugu gibi cok sev. harika yonleriyle, eksigiyle gedigiyle.

  bence ask normalde cop tutmaya igrenen bir mizactayken, alerjisi tutup butun evi sumuklu mendil yapan sevdicegin sumuklu mendillerini benim tatlı sevgilimin alerjisi tutmus, kıyamam, seklinde kendiliginden sevgiyle toplatan bir sey....

  good will hunting de robbie williams vefat eden esinin nasıl geceleri horladıgını ve onun bunu nasıl sevimli buldugunu anlatıyordu.

  ask bence pek cok kişinin kulfet olarak gorebilecegi kusurları sevgi bagıyla benimsemek. kendiliginden. hastalandıgında kusturmak, daha da hastalandiginda altını temizlemek. cok romantik film izledik. ama ben ilişkilerin bu dibine kadar kusurlu hallerini gercekten romantik buluyorum.

  senin kusurlarini kimsenin kusurlarina degismem dedirten bir hal aşk.

  katı sadakat ve katı saygı gerektiriyor elbet.
  geri kalan her sorunu cozeriz.-gulucuk-

  ikili iliskilerde tanimak cok onemli karsindakini. sinirlarini bilmek. sevdiklerini bilmek. sevmediklerini. degisime acik taraflarini bilmek. girmenin yasak oldugu alanini bilmek.
  her seyin basi iletisim.
  birbirini anlayan ve onemseyen bir ciftin cozemeyecegi sorun yok.
282 entry daha