şükela:  tümü | bugün soru sor
2 entry daha
 • internette bahsedilmiş, sahibi gerçekten buzdolabı gibi bir adam. gerçi size karşı bir eksi tarafı oluyor mu, hayır. esnaf biraz da olsa yüzüne gülsün istiyor insan galiba. en son sevdiğimiz, bizim köpeğin peşine takılıp camping'e gelen 5-6 aylık bir köpeği sineklikle kafasına vurarak kovalıyordu.

  günlük kişi başı 25 liraymış ama gerçekten çadır kampları arasında verilen 25 liraya değecek bir yer. resimlerden falan baya büyük bir yer canlanmıştı gözümüzde, şehir dışı gibiydi ama gayet küçük bir yermiş. toplasan içine 10 çadır ancak atılacak bir yer, o yüzden önceden arayıp sormakta fayda var. dalyan'da akan çayı takip eden bir cadde var, onun en sonunda gibi.

  ama küçük olması bir dezavantaj oluşturmuyor, gayet derli toplu bir ortam. bi tane teyze sabahları tuvaletleri banyoları çamaşır suyuyla temizliyor. duşların sıcak/soğuğunda biraz problem var, zor ayarlanıyor. tuvaletlerin de birkaçı bozuk. kapıdan girince hemen soldaki duş süper (ağustos 2016 notu :). çamaşır kurutulacak askılar, mangal yakmak için bölümler, çamaşır makinesi vs. mevcut.

  açık büfe kahvaltı bungalowda kalıyorsanız ücrete dahil, çadırda kalıyorsanız +20 lira imiş. 20 liraya dalyan'da daha iyi alternatifler var, çok da cazip olmadığı için girmedik hiç.

  aynı zamanda barı ve her gece canlı müzik var. sabah 9'dan akşam 10'a kadar da happy hour varmış, 2 bira 15 tl. üst katlarında şirin bir terası var, kral mezarlarını karşıdan görüyor.

  iztuzu plajı'na gitmek isterseniz, mekana söylerseniz arka taraftaki iskelede tekne dolmuşlar durup sizi alıyormuş (biz bilmediğimizden ta merkeze kadar yürüdük, dönüşte camping'e bıraktılar). denize girmek isterseniz sadece iztuzu mevcut. 2 şezlong için 10 lira alıyorlar, yiyecek içecek biraz pahalı. biz gittiğimizde biraz (belki baya) dalgalıydı. plajın bazı bölümleri caretta caretta yumurtalarından dolayı girişe kapalı, oralara da dikkat edersiniz. bir de dalyan'ın genelinde ve dolayısıyla camping'de çok sivrisinek var malesef.

  dalyan genel olarak çoğu ilçeye göre büyük bir yer. camping özelinde bir tek burası var ancak diğer konularda oldukça çok alternatif mevcut.
11 entry daha