şükela:  tümü | bugün
17 entry daha
  • bir futbol hastası olmama rağmen bu yerinde sayan boktan seriyi yaklaşık üç yıldır oynamıyorum ve buna dayanabiliyor, fm'siz de yaşayabiliyorum ama hala "kulübün her şeyini elleyebiliyorduk :((" diyen insanlara katlanamıyorum.

    beyler, bunu idrak etmek neden bu kadar zor sizin için gerçekten anlamıyorum ama şunu öğrenmeniz lazım: bu seride çok büyük ihtimalle hiçbir zaman sponsor, forma rengi, bilet kılı, taraftar tüyü vs. seçemeyeceksiniz. bunu unutun. bunun için başka oyunlar zaten var. hiçbir şey bulamıyorsanız, 10 lira verip football chairman'i kurun telefonunuza, aziz yıldırımcılık oynayın. gayet de keyifli oyundur, bayağı oyalar.

    football manager'da siz takımın teknik direktörüsünüz. maaşlı çalışandan belki biraz daha fazlasınız. göreviniz, kulübün size verdiğiyle elinizden gelenin en iyisini yapmak. "ben hem başkan olacam hem teknik direktör!" diyorsanız editörden kulüple oynayın amk, o kadar zor bir şey değil. ister 1 milyar transfer bütçesi oluşturun, ister "daha gerçekçi olsun ama param da bol olsun" deyip kendinizce proje takımı yaratın ama artık şu dandik muhabbeti yapmayın yav.
946 entry daha