şükela:  tümü | bugün soru sor
3 entry daha
  • sokakta ara sıra şahit olduğum davarlık, magandasına göre farklılık gösteriyor tabii ki kimi yalnız kadın gördü mü yavaşlayıp hatunu keserken kimisi de kornaya abanıyor.
    bu ülkede kadın olarak doğmadığım için şükretsem de bir o kadar da kadınlar için üzülüyorum. özellikle de kimi kimsesi olmayan kadınlar için, sokakta yürürken bile başlarına bir şey gelme ihtimali var.

    madalyonun bir de öbür yüzü var tabii şu hareketi yapan barzoları eleştiriyoruz ama bu barzoların türlü türlü magandalıklarına ayılıp bayılan kadınlar var. bu olayların suçlusu %90 erkekler fakat bunlara yüz veren kadınların da kabahati var. (başlıkta anlatılan olaydan bağımsız olarak.)

    niye müdahale etmiyorsunuz denmiş ya http://www.sabah.com.tr/…ti-ayirirken-canindan-oldu bu adam daha bugün öldü, suçu ise kocasının dövdüğü kadına yardım etmek istemesi. peki kadın ne yaptı derseniz; kocası, kendisini dayak yemekten kurtarmaya çalışan adamı öldürürken "kocamı bırakın" diye çığlıklar atıyordu. bu ülkede taciz sorunu olduğu kadar karaktersiz kadın/erkek problemi de var. sözlükte de bu karaktersiz tayfadan bir hayli var, ne konuşmasını ne yazışmasını bilirler.
386 entry daha