şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
  • opsiyon adı altında soygunculuk.

    bir araba düşünün ki aynı müzik sisteminde tek satır renksiz* ekran, 3 ve 5 satır renksiz ekran olsun, standart renkli ekran olsun bir de ekstra sony marka müzik sistemi ve ekranı olsun. bu sisteme navigasyon da eklenirse 2000 tl daha istesinler. zaten altyapı hazır yaptıkları alt tarafı yazılımdan açmak. bu kadar kasacağınıza koyun bir android sistem. allwinner 4 dolara 4 çekirdekli soc satıyor. fazlaysa 2 dolara 2 çekirdek alın ölücüler. sizin o son model ekranınız bile basmatik ve kağnı gibi. insan para istemeye utanır.

    gerçekten maliyeti fazla olan bir sürü hava yastığı içeren güvenlik paketine, büyük janta, doğru düzgün süspansiyona para iste anlarım da 3 kuruşluk sis farına veya doğru düzgün bir multimedya sistemine 2. el efsane kasa corolla parasına sahip olmak koyuyor.
    adamlar 80 bine c sınıfı araba satıyor ama baz donanımda farlar standart. ışık dağılıyor ve yolda önünü göremiyorsun. kaç para ulan bir mercekli far?

    arabada usb olsun dersen bile iphone 7 parası vermek zorundasın. araba mı alacaksın? devletten tut araba üreticisine oradan sokaktaki değnekçiye kadar düzmek için sıraya geçmişler.
117 entry daha