şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • içim acıdı amk. vallahi nefes alamıyorum şu an. olm hayatında izlediğim en travmatik şeydi lan.

  --- spoiler ---

  depiştiler... sonra karar için şırfıntı dişi pengueni beklediler. kafalarını böyle yana yana eğdiler... sonra orospu gitti yeni geleni seçti. adam balık avlamaya gitmiş, evine ekmek getirecek, sen git elin herifini evine al... yarın bi gün başkasıyla aldatır o piç seni inşallah. ortada kalırsın amk. o yeni seçilen -efendi penguen yerine tercih edilen piç- kafasını değişik bi şekle sokarak, penguen lisanında hareket çekti.

  bizimki gururuna yediremedi tabi." ben kadir -deli kadir üleeen-" diyerekten takip etti. bir süre daha kavga dövüş... kan gövdeyi götürdü ama nafile... ingilizcemin yettiği kadarıyla kocasını siktir ettiler evden. bi de aldatıyorsun da, ikisi de penguen amk. başka hayvanla aldatsa bi nebze anlarım, gönül bu, ota da konar boka da derim... ama aynı penguen yani. ne farkı var manyak karı. işte bu gadınlar böyle. maksat aldatmak olsun, ipnelik olsun. hık demiş burnundan düşmüş ama yine aldatıyo yani.

  ruhu orospu afedersin...

  edit: yanlış anlamışım ve anlatmışım. biri azarlama şeklinde, diğeri naif, iki adet mesaj aldım. kazanan kocaymış. hani penguenler hafif birbirine benzediği için karıştırmış olabilirim. o zaman bi godoşluk söz konusu. penguenin godoşunu da gördük elhamdülülü. boyun devrilsin seni zürriyetsiz seni.
  edit 2: bi' kaç arkadaşımız da hayır efendim koca kazanamadı, diğer puşt kazandı dedi. vallahi benim tekrar izlemeye yüreğim dayanmaz. büyük resme bakarsak, bence burada kazanan yok. penguenlik kaybetti.
  nihai edit: kocanın kazanamadığı kesinleşti. 10 kişi koca kazanamadı dedi, net deliller ve kepslerle olayı aydınlattılar. teşekkürü borç bilirim.
  --- spoiler ---

  hayatın ibneliği doğanın en ücra köşelerine bile işlemiş arkadaş.
348 entry daha