şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
  • (bkz: #62937457)

    seher abla haddini bilmeden bilime bulaşmaya kalkışmış, ama ne yazık ki bütün cehaletini ortaya sermiş. kendisinde bulunan bütün cahil cesaretini toplamış olmalı ki, güneşin döndüğünü iddia etmektedir.

    ilkokul birinci sınıf öğrencisinin bile bildiği bir gerçeği bilmeyerek, bir de üstüne bilmişlik edasıyla konuşması türkiye'nin adeta bir özeti gibidir. umarım ülkemizdeki bu cahiller cahil olduğunu öğrenir de ülke güzel bir hale gelir. bir de üstüne üç küre vardır, diğer gezegenler dönmüyordur gibi akıldışı söyleyerek sığlığına sığlık katmış entrysinde.

    bu örümcek abla bundan 5 ay önce yaptığım bir eleştiriye sen katıksız bir orospu çocuğusun yazmıştı. ne hikmetse 5 ay düşünüp taşınıp küfürü erkek arkadaşım yazdı ve bana sen tacizcisin diyerek küfürbazlığına, yalancılık, iftiracılık ve yüzsüzlük de katmıştır.

    diyeceğim odur ki elinden geleni ardına koyma seher abla. entryi de değiştirmeye kalkışma fotosunu aldım çoktan. sen bilimle uğraşma en iyisi küfürbaz kör cahil abla. git turşu kur veya başka bir hobi edin.
21 entry daha