şükela:  tümü | bugün soru sor
1 entry daha
 • * melissa p ülkemize geldiğinde 16 yaşındaydı. çocuk denecek yaştan beri cinselliğin her türlüsünü nasıl yaşadığını anlattığı kitabıyla ünlü olmuştu. batı'da bu kitap hiçbir tepki çekmemişti. ülkemizde de melissa p, bütün tv kanallarında dolaştırılarak hikayeleri anlattırılmıştı. sol kesim eli sikinde izlemişti.

  * lolita kitabı türkiye'de serbestçe satılıyordu. filmi geldi. filmine yasaklama girişimi oldu. solcu kesim özgürlük adı altında bu yasaklama kararına karşı mücadele verdi. sonuçta lolita filmi türkiye'de yüzbinlerce izleyiciye ulaştı ve kitabı binlerce kişi tarafından okundu.

  üstelik bu kitapta sadece küçük yaşta bir kızla eşşek kadar herifin sikiş sokuş sahnelerinden söz edilmiyor. kız, adamın üvey kızı. annesiyle evlendiği kızla aşk yaşıyor herif.

  neler, neler, ne türlü sapıklıklar. yok girnin 50 tonu, yok bilmem kimin hikayesi, hepsi ergen kızların cinselliğinin işlendiği ne iğrençlikler. yüzlerce, evet yüzlerce film çekildi batı'da bu konuda ve hepsi de serbestçe yayınlanıyor.

  avrupa'ya azcık açılmış olan herkes de şahit olmuştur zaten benzer sokak manzaralarına. 45 yaşındaki herifle 15 yaşındaki kızı metres ilişkisi içinde görürsünüz, kimse yadırgamaz, ama yasal olarak evlenemezler. bacak kadar avrupalı köylü kızlar, çevrenizde size vermek için cirit atar, kimse engel olmaz. doğu avrupa'yı ve balkanları zaten sorma. oralarda neler neler döner, kimse gıkını çıkarmaz.

  türkiye solcularına göre bunlar hep özgürlük, hep normal. ama türkiye'de 14-15 yaşında bir kız kendisinden 7-8 yaş büyük biriyle evlenince auu.
1 entry daha