şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle (bkz: ekşi sözlük'ün reklam çöplüğüne dönmesi)

    sonracığıma, biricik kutsal bilgi kaynağımız ekşi sözlükümüzün bizlere hizmet verebilmek için çeşitli altyapı vs. maliyetleri bulunmaktadır. bunlara hosting mosting falan deniyor. çok anlamıyoruz biz. ama güzelim sitenin her yerini kaplayan reklamlar ve özellikle güzeller güzeli "pop-up" reklamlar yüzünden başlatmayı düşündüğüm kampanyadır. bu kampanya sayesinde tüm yazar okur kardeşlerimiz el birliği ile başta "google reklamları" olmak üzere reklamlara tıklıyoruz. sonra açılan sayfayı kapatıyoruz. her yeni açılan reklam için bunu bir kez yapıyoruz. böylece sözlüğümüz daha da zengin oluyor. sözlüğümüzün yeterince zenin olup paraya ihtiyacı kalmadığında da tahminlerime göre artık reklamsız bir deneyim sunacaklarını düşünüyorum.

    ayrıca bir soru: biz neden sözlükte <caps on> büyük harfle </caps off> entry giremezken, entry'i geçtim başlık dahi açamazken 500 punto büyüklüğünde reklamlar yayınlanıyor? ekşisözlük'e reklam vermek isteyenler sözlüğün formatına uygun reklam verseler olmaz mı? temaya uygun renklerle mesela. ayrıca pop-up reklam... yani 325454654 milyon yıl önce falan kullanıldığı, insan haklarına aykırı olduğu nedeniyle homohabilisler tarafından yasaklandığını duymuştum. yıl olmuş 2016 ... breh breh breh..

    neyse kampanyaya dönelim. haydi hep beraber reklam yapanları, yapmak istediklerine kavuşturalım. bol bol tıklayalım. baya bi trafikleri olsun. sevinsinler. misal yan tarafta şu an koton reklamı var. söz veriyorum akşam eve giderken ekmek ve yoğurdu koton'dan alıcam.
4 entry daha