şükela:  tümü | bugün
596 entry daha
 • tanım: hayvanlaşmış elitlerin rezillikleri

  önce şu yalama koklama ekibini başımdan savayım.. spirit cooking ispirtolu ocak demek.. evet biz salağız.. şimdi siktir olup gidebilirsiniz.

  çocuklara tebelleş olmuş sapıkların yönetimi altındayız. bu işler dar coğrafyalara özgü durumlar değil. bütün dünyayı sarmış bir hastalık var..

  geçmişinde en ufak bir başarısı olmayan, hiçbir şey yaratmamış, tek bir vida sıkmamış, tek bir fide yetiştirmemiş, alın teri dökmemiş, devlette koltuğu kapmış olmasa adını bile bilmeyeceğimiz beceriksiz, aptal ve ruhsuz tiplere kaderimizi emanet etmeye mecbur bırakıldık.... ama değişecek.

  bu pedofili işleri hep oluyordu. her yerde oluyor... şu susurluk raporunu bul da oku bak bakalım kim gidiyormuş tayland’a çocuk sikmeye... kendin gör.

  şunu da hatırla (bkz: başkentin masaj köleleri)

  çünkü çocuklara tebelleş olmuş sapıkların yönetimi altındayız. sen durdurmazsan da her zaman olacak. evet, sen durduracaksın, bunun için de önce kafandaki savaşı kazanman lazım.

  gel o arada sahadaki savaşın ne kadar kanlı geçtiğini bir görelim. gücün fahişesi ana akım medya, sen de gel, biraz haber öğren...

  nancy schaefer
  https://en.wikipedia.org/wiki/nancy_schaefer

  bu kadın amerika’da georgia eyalet senatosu üyesiydi.. aşağıdaki videoda cps’in rezilliklerini anlatıyor... cps amerika’nın çocuk esirgeme kurumu oluyor. çocuk esirgeme... daha fazla konuşmaya gerek var mı?
  https://www.youtube.com/watch?v=_tcdtjlpwbe

  neler anlatıyor? cps’in özellikle fakir aileler üzerinde nasıl baskı kurduğunu, çocuklarını ellerinden alabilmek için ne şeytanlıklar yaptığını, şeriflere ailesinden koparmada yardım ettikleri her çocuk için 4000 dolar ikramiye verildiğini, öz ailesinden alınıp foster ailelerin yanına yerleştirilen çocukların nasıl tecavüze uğradığını anlatıyor..

  bir de rapor yayınladı
  http://fightcps.com/…sofchildprotectiveservices.pdf

  devlet gücünü gasp etmiş çocuk tecavüzcülerinin cevabı ne oldu?

  rapordan kısa bir süre sonra kocasıyla birlikte infaz edildi.
  https://almosttuesday.wordpress.com/…siness-of-cps/

  skyler white medyasına sorarsan olay murder suicide... zavallı ana akım medya, şirin köpekler sizi.

  devam edelim

  mark spiers
  http://i.dailymail.co.uk/…fa-a-80_1476655948176.jpg

  bu yakışıklı da çocuklara musallat olmuş pedofil çetesinin peşine düştü..

  polonya’da otel odasında ölü bulundu...
  http://www.dailymail.co.uk/…9-dead-sofa-poland.html

  iktidarların palavra borusu ana akım medya “doğal sebepler” deyip kikirdedi... göt yalayıcı aşağılık ana akım medya.. mide bulandırıcı şirinler...

  peşine düştüğü ruh hastası buydu
  http://i.dailymail.co.uk/…age-m-4_1476741879293.jpg

  michael aquino... amerikan ordusundan emekli bir yarbay... henüz yaşını almamış bebeklere anal yoldan tecavüz edip kişilik bölünmesini tetikleme filan gibi manyakça denemelerle uğraşan bir pezevenk...

  devam edelim

  andrew breitbart
  http://www.tabletmag.com/…/andrew_breitbart_620.jpg

  o da bizim meşhur podesta canavarını sıkıştırdı..

  2011 yılında daha wikileaks ile pislikleri ortaya dökülmemişken şu tiviti attı
  https://mobile.twitter.com/…tatus/33636278100561920

  “how prog-guru john podesta isn't household name as world class underage sex slave op cover-upperer defending unspeakable dregs escapes me.”

  42 yaşında öldü.. satılık ana akım medya “kalp” dedi geçti... şirin orospuların her zamanki şirin halleri..

  ama breitbart’ın ölmesi yetmedi bu devlet gücünü gasp etmiş çocuk tecavüzü çetesine. otopsisini yapan doktoru da öldürdüler..
  https://www.rt.com/…er-arsenic-death-breitbart-456/

  devam edelim

  peaches geldof
  http://i.huffpost.com/…s/o-peaches-geldof-570.jpg?5

  yukarıda ian watkins diye bir bebek tecavüzcüsüyle ilgi bir şeyler paylaşmıştım...
  http://rockrevoltmagazine.com/…-watkinsbabypic1.jpg

  sikik sokuk bir punk grubunun üyesiydi.. anneler öz çocuklarını bu hayvanın altına koydular.. evet öz anneler... evet öz çocuklarını.. düzeltiyorum.. bebeklerini... 11 aylık bir bebeğe tecavüzden 35 yıl aldı...
  http://www.express.co.uk/…pted-baby-rape-sentencing

  peaches geldof tivit attı bu kadınlara.. siz ne biçim annesiniz diye..
  http://i.dailymail.co.uk/…c00000578-883_634x973.jpg

  tivitlerinde anneleri isimleriyle verdi.. biliyorsun devlet çok hassastır böyle tivitlere filan... şaka yapıyorum lan. devlet gücünü ele geçirmiş çocuk tecavüzcülerinin derdi en alt kademelerdeki birkaç hamamböceğinin ifşa olmasıydı..alimallah öterler möterler..

  hemen kovuşturma başlatıldı peaches hakkında
  https://www.theguardian.com/…ins-tweet-lostprophets

  peaches özür filan diledi ama kravatlı pedofillere yetmedi.. peaches öldü.

  orospu ana akım medyaya göre aşırı dozdan.. ruhsuz, adi yaratıklar... anca şirin şirin göt yalayın siz.
  http://www.independent.co.uk/…oncludes-9623056.html

  devam edelim..

  hampstead çocuk tacizi örtbası diye bir şey duymuş muydun?

  çok uzun videolar var şimdi

  bu alissa’nın ifadesi: 2 saat 27 dakika
  https://www.youtube.com/…atch?v=gfkbfgaqlv4&t=5069s

  bu gabriel’in ifadesi: 2 saat 31 dakika
  https://www.youtube.com/watch?v=ykhagur1zii&t=10s

  anlattıkları şeylere inanamayacaksın... hangi öğretmenlerinin ve öz babalarının nerelerine ne soktuğunu, hastanelerden getirilen bebeklerin gözlerinin önünde nasıl öldürüldüğünü filan anlatıyorlar.. uçuk kaçık deyip geçme, izle videoları.. analitik bir gözle izle ama.. bak bakalım çocuklar ifadelerini verirken tek bir kere takılıyor mu, vücut dilleri yalan mı söylüyor doğru mu...

  olay patladıktan sonra ne oldu?

  anne hakkında muazzam bir karalama kampanyası başladı.. ana akım medya dememe gerek var mı?

  faslı bir sevgilisi varmış, çocuklar ona “papa hemp” diyormuş.. ilk başta ben de garipsedim nedir bu hemp işi filan diye ama kazın ayağı öyle değilmiş meğersem.

  bizde pek bilinmiyor ama hint keneviri milyon mucize bir bitki.. kanser dahil. sigara içen birisi olarak karşıma geçip “esrar doğal yaaa.. bişi olmuyo yhaa” diyenin ağzına kürekle vururum.. bahsettiğim şey sigara gibi içmek değil. adam hint keneviri yapraklarını diğer sebzelerle birlikte blenderdan geçirip çocuklara veriyormuş.. ayrıca hint keneviri çekirdeklerini ve yağını mutfakta kullanıyormuş.. yani şirin medya’nın “papa hemp” deyip ortalığı velveleye verdiği ama devamını getirmediği mevzu bu..

  efenim kadın ching hai tarikatının mensubuymuş... ching hai vietnamlı bir kadın.. anlattığı hikayeler klasik doğu dini geyikleri.. reenkarnasyon olucaz filan falan.. bi ton palavra.. kadının kendisi muhtemelen cia ile dirsek temasında.. güney doğu asya’nın fettullahı gibi bir şey senin anlayacağın..

  vakti zamanında bu ching hai’cilerin ikisiyle tanışmıştım. biri tayvanlı bir kız, diğeri de çinli bir oğlan.. tepedeki elemanlar nedir necidir bilemem ama benim gördüklerim çok sevimli insanlardı.. içinde peynir var diye su böreği yedirtemedik. içki sigara filan hayatta ağızlarına koymazlar.. yani esrar işine atıfta bulunuyorum..

  bir de faslı erkek arkadaşı çocuklar yaramazlık yaptıklarına kafalarına kaşıkla vuruyormuş.. hayvanlık yani. kısaca öz anne ve erkek arkadaşı çok kaka insanlarmış... ana akım medya olayın bu kısmını vurguladı...

  bu ifadelerden sonra ne oldu?
  a) polis hemen çocukların anlattığı hikayeyi soruşturmaya başladı
  b) olay örtbas edildi, çocuklar babaya verildi...

  cevabı vermeme gerek yoktur.

  bir haftalık medya operasyonundan sonra çocuklar ifadelerini geri çektiler.. yukarıdaki videoların ikinci kısmında sonradan verdikleri ifadeler var.. biz yalan söyledik, annemiz ve erkek arkadaşı öğütledi bize bunları filan diyorlar.. ama özellikle erkek çocuğu izle.. garibim daha 7 yaşında “biz yalan söyledik” derken bile neleri ağzından kaçırdığına dikkat et..

  ana akım medya başka ne yaptı? hemen babayla röportaj yaptılar... çünkü öz evlatlarının “arka tarafımızdan bir şeyler sokuyor” dediği babalar soruşturulmaz, ana habere çıkarılır.

  bu da çocukların babası ricky dearman’ın anlattıkları..
  https://www.youtube.com/watch?v=iqyrg9ihess

  onu da analitik gözlerle izle.. bak bakalım yalan mı söylüyor doğru mu? rahat mı konuşurken filan..

  peki hampstead çocuk tacizi örtbasındaki problem ne? çocukların bize bir şeyler soktular dedikleri yerlerde hasar var..
  https://crimesofempire.com/…ut-sexual-abuse-claims/

  her iki çocuk da öğretmenlerinin cinsel organlarındaki dövmelerden evlerindeki televizyonun markasına, zemine inen merdivene varıncaya kadar her şeyi tarif ediyor. işte problem bu.. ama polis bu ifadeleri doğrulama zahmetine girmedi..

  bbc de her zamanki gibi işini layıkıyla yaptı.

  yeri gelmişken pedofili mevzusunda bbc’yi kaynak göstermek nasıl bir mallıktır yarabbim.. ben demiyorum jimmy savile diyor
  http://i2.dailyrecord.co.uk/…, 2010 in southampton.

  buradan sonra ne olacak pizzagate’de

  senaryolar muhtelif..
  steve bannon diye bir adam var..
  http://cbsnews2.cbsistatic.com/…1108582-640x360.jpg

  breitbart’ın arkadaşı.. şimdilik trump ekibinde gözüküyor. trump şerefsizlik yapmazsa bannon bu pedofil çetesinin ifadesini alır.. hem de çükübiklerinden tavana asar.. hele de bir adam daha var ki o gelirse eğer, amerika değil dünya değişir.. adı bende saklı...

  en büyük endişe kolpadan bir mağduriyet yaratılması ve sonrasında fikir özgürlüğünün budanması.. pedofil çetesinin başka bir yolu gözükmüyor.. gücü tamamen ellerinden yitirirlerse işler çok başka yerlere gidebilir çünkü.

  fake news... fake news diye zırlıyor ana akım medya...

  bu pedofil yancılarının gerçek haber diye verdiği olayları derli toplu sunalım, kim fake news verir önce şunu bir netleştirelim... sonra ağızlarına sıçtığımızda niye olduğunu bilsinler.

  bağdat’ta patlama tiyatrosunda kendini yere atan godoşlar
  http://www.liveleak.com/…_1478018838#comment_page=4

  mısır’daki soylu direnişçiler... ya da namı diğer poz veren emperyalizm piçleri
  https://www.youtube.com/…j6dm&feature=youtu.be&t=14

  suriye’deki ak miğferlilerin kahramanlık pornosu... kamera, ışık, motor
  https://www.youtube.com/watch?v=9rol7fyyrqo

  rt diyor ki meğerse savaş bölgesinde mannequin challenge yapıyorlarmış...
  https://www.youtube.com/watch?v=b8biupyszeu

  ah ulan rt.. ana akım medyasın, sen de hayvansın.. yeri geldi bir kere daha hatırlatalım.. arkanda putin filan yok. sakın boş adamlara umut bağlama. kendine güven. putine mutine değil.

  palavra hep orta doğu’dan mı... kuzeye gidelim.. norveç’teyiz...

  şimdi bu fotoğrafa dikkatli bak.. bu kadına ne olmuş?
  http://www.metaphorimages.com/…slo_1953587c-600.jpg

  yaralanmış desen yaralanmış değil, başkasının kanı desen saçında yok, kan desen zaten kan değil..

  işin özü?

  devlet gücünü gasp etmiş pedofil çetesi ahlaki üstünlüğü hiç kimseye bırakmamak için yine kolpa peşinde.. hatırladın mı anders breivik’i

  (bkz: 22 temmuz 2011 norveç anders brevik katliamı)

  birkaç saçma sapan foto daha görelim..
  https://i.guim.co.uk/…a925ca74f4c78463cd3424714d234
  https://i.guim.co.uk/…4da245af890bce150232ec1211622
  http://www.abc.net.au/…mage/2807154-3x2-700x467.jpg
  https://www.theguardian.com/…1/jul/22/norway#img-10

  kafa bombası amk... herkes kafadan yaralanmış..

  bu da en komiği... ünikorn bacı
  http://i3.mirror.co.uk/…ohannessen-vg-583444746.jpg
  http://i.telegraph.co.uk/…e/01958/line_1958778c.jpg

  boynuzu kırılasıca
  http://nodisinfo.com/…0/norwayoslohoax1-588x351.png

  soru: bu ünikorn bacı olay yerinden nasıl uzaklaşıyor
  a) hemen ambülansa alınıp hastaneye sevk ediliyor
  b) otobüse binip gidiyor

  cevab.. şimdilik bir iki dakika izleseniz yeterli ama bence tamamına da bir bakın
  https://www.youtube.com/…ois&feature=youtu.be&t=618

  konuşan ole dammegård.. danimarkalı çok taşaklı bir abi..

  norveç’teki bu kolpa batılı halkların ahlaki üstünlüğü ele almaması için yapıldı.. ay biz ne kadar ırgçıyız.. biz kötüyüz.. kahrolalım biz..

  sebep neydi? sene 2011.. çünkü orta doğu’dan göçmen yağdırmayı planlıyorlarmış. pedofil çete batılıları da sevmiyor yani. bütün dünyanın içine sıçmaya kararlılar...

  ana akım medyaya yakından bakalım...
  https://www.youtube.com/watch?v=xjafrdlgqwu
  faşizmin propaganda borusu... şirin palavracılar.

  rol kesemeyen kabiliyetsiz kriz aktörlerinin toplu gösterisi için
  12 haziran 2016 orlando gay bar saldırısı
  #61133383

  geri dönelim.. pizza işinde beklenen senaryo bir mağduriyet tiyatrosu..

  sandy hook siksiği 14 aralık günü olmuştu.. noel ve dramı bir araya getirdiler ki iktidarların kucak orospusu ana akım medyada coşkuyu sağlam verebilsinler. pizzacılarda da olursa eğer böyle bir iş tam tarihi bilemeyiz ama noel öncesi müsait gözüküyor.. tabi trump değişkeni var.. radarları açık tutuyoruz.

  oyunu değiştiren şey ne?

  21. yüzyılın yeni insan türünü tanıyalım. citizen journalist... ana akım medyanın iktidar götü yalamasından tiksinmiş insanlardan bahsediyorum.. sıradan vatandaşlar ellerine kamerayı geçirip habercilik yapmaya başladılar. faşistlerin üç buçuk atması bu yüzden.. çünkü artık kimsenin haberci görünümlü orospulara tahammülü kalmadı..

  gel yeni insanı görelim.. hemi de taze kolpada..

  ohio üniversitesinde bir şeyler oldu duymuş muydun? ohio state university’de muhammed ali diye bir somalili insanları bıçakla kesti mesti diye bir palavra haber çıktı geçen gün...
  (bkz: 28 kasım 2016 ohio state üniversitesi saldırısı)

  gözlerini iyice kısıp resme çooook dikkatli bakarsan ama çoook dikkatli, yaralı sekiz kişiyi, yerdeki kanları filan görebiliyormuşsun... orospu şirinlerin yalancısıyım.
  http://thelantern.com/…16/11/shootercar-530x353.jpg

  eskiden bu palavrasyon haberlerde islamcı terör öcüsü isis mensuplarının adlarını “mohammad shambouly” filan gibi süslü şeyler koyarlardı ama normie’leri iyice salak zannetmeye başladılar demek ki bu seferkini direkman “muhammed ali” yapmışlar.. muhammed ali.. anladınız yani di mi saldırgan müslümanmış...

  ne diyorduk citizen journalist... direksiyonu eline almaya başlayanlar.. yalayıcı medyanın ipliğini pazara çıkaran şövalyeler.

  ohio işinde bir kriz aktörü ana akım medya kamerasına repliklerini okuyor..idi.. derken bir citizen journalist yandan gelip dayıyor kamerayı... aslan parçası soru sordukça şebelek istihbarat palyaçosunu amı götü nasıl dağıttığını kendi gözlerinle gör.

  kriz aktörü nasıl sinek gibi duvara yapıştırılır
  https://www.youtube.com/watch?v=c5pukbvhgeu

  zavallı ana akım medya... yakında faşizm fahişeliğini sadece stüdyolarında yapabilecekler..

  yeri gelmişken... eeyyyy trump... gözlerimizi kapatmadık, izliyoruz... delirmiş bir kadavrayı bile gömebilmeyi başardıysak seni haydi haydi sikeriz aslanım. akıllı ol..

  pizza işi... çözülecek... çocuklara bulaşanlar dünyanın kaç bucak olduğunu öğrenecek..

  konuya dönelim comet pizza, fake news, kolpa mağduriyet tiyatrosu...

  en sağlam senaryo comet pizza’ya kolpa bir kundaklama.. flaş flaş flaş.. ben diyeyim 50 sen de 100 çocuk... yanarak öldüler... hep bu fake news’ler yüzünden... bunları yasaklamak lazım.. haberin özü ana akım medyadan alınmalı... hassiktir ordan diyip geçiyoruz..

  bundan sonrası tehlikeli tabi. fikir ve ifade özgürlüğüne darbe..

  barry soetoro çok güzel anlatıyor..
  https://www.youtube.com/watch?v=iqgec_tmq3g

  uyanık ol soru sor yeter.. kafan karışırsa çocukları yakıp yüzsüz yüzsüz televizyonlara çıkanların kim olduğunu hatırla.

  pizza işinde ana akım medya salağa yatıyor.. zorundalar.. faşizmin köpeği olmuş şirinlerden haberci filan olmuyor haliyle.. sululuklarla, “komple bu yhhaaa” laflarıyla gömmeye çalışıyorlar ... ama artık yemiyor..

  james alefantis denen pedo-pezevenkle (teknik terim) ısmarlama röportajlar yaparak vakit kazanmaya çalışıyorlar.. james alefantis.... bebek resminin üstüne “hem aptal hem kaltak olmak böyle bişe işte” diye tag yazan bir hayvanoğlu hayvandan bahsediyoruz.

  http://66.media.tumblr.com/…axxgabdp1t5zudu_540.png

  ana akım medya.. pedofil yancısı orospu şirin sürüsü... gücün yalayıcıları...

  akım bokum medyası; bundan böyle yalanlarınızı önce bize vermenize gerek yok, doğrudan götünüze sokabilirsiniz. artık kimsenin sikinde değilsiniz.. gazeteleriniz devlet desteğiyle ayakta duruyor. hadi şimdi makyaj odasına.. üstten bir iki düğme filan açmayı da ihmal etmeyin, propaganda bültenlerinizi okurken gözümüz gönlümüz açılsın..

  bu arada iki not..

  julian assange kayıp.. wikileaks’in güvenilirliği sallantıda.. uyanık olmalı
  https://www.youtube.com/watch?v=m2kj1jhhmhk

  huma abedin kayıp

  huma abedin anthony weiner denen sapığın eski karısı.. delirmiş kadavranın yakın çalışma ekibindeydi.. son haftaya kadar.. güya nypd asıl onun bilgisayarında çok ağır şeyler bulmuş ama dedikodu.. ya polis korumasında ya da çoktan rahmetli oldu..

  kocası anthony liseli kızlara büllük fotoları atan hıyarın biriydi. hem de karısının önünde...
  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…d9eb5bc88.jpg

  az kalsın new york belediye başkanı olacaktı bu kravatlı pedofil...

  benim içimi çok bunaltan bir video bu.. insanın huma abedin’e bile acıyası geliyor.
  https://www.youtube.com/watch?v=t7ntw2ashfu

  bu canavarları başımıza musallat eden “organize din” kavasları nerede bu arada? tükenmiş durumdalar.. dokundukları yerden cenabetlik fışkırıyor.. “benim çocuklarla kasetim çıkabilir sakın inanmayın eki eki eki” diye saçmalayan bir amcık ağızlıdan ahlak filan beklemiyoruzdur inşallah... pizzacılar nereye gidiyorsa onlar da oranın yolcusu..

  uzun lafın kısası; savaş zaten kanlı gidiyordu daha da şiddetlendi çünkü farkında değilsin belki ama dünyada bir şeyler değişiyor.. çocuklarımızın hayatlarına göz dikmiş bu canavarlar sonlarını görmeye başladılar.. çırpınışları ondan...

  pizza işi... merak etme çözülecek.. sen çözeceksin.. yeter ki sormaya devam et, kafandaki savaşı kazanmaya bak..
597 entry daha