şükela:  tümü | bugün
39 entry daha
 • amk sokağında tek gözü kör kedi buldum.2 aylık.bıraksam ölecek orada çok belli.

  kafasına çocuklar çata-pat sıkmışlar.her tarafına yapışmış.
  aldım röntgen çektirdim falan veterinerde.3 tane kurşun kafa tasının içinde.adam alamayız masada kalır dedi.çok riskli.çokta yaşamaz haberin olsun diye de uyardı.

  çıktım veterinerden.bindim arabaya yaktım sigara.

  ben bu kediye bakabilirmiyim diye sordum kendime? çünkü tek gözü yok,yürürken düzgün yürüyemiyor,kurşunlardan biri ağzının orada ve şırınga ile beslenmesi lazım vs..

  yapabileceklerimi,yapamayacaklarımı ve ona verebileceklerimi tarttım.onu mutlu edebilirmiyim onu düşündüm? yaşatabilirmiyim vs..

  arkadaşları aradım fikir aldım.

  ee be orospu evlatları;

  ben kedi için bu kadar düşünüyorum.olur mu olmaz mı diye?

  sen nasıl bir şerefsiz yaratıksın ki; ilk önce şans veriyim sonra yok zaman geçtikçe kaçına uyuyor,yok kaçına uymuyor diye senelerimi yedikten sonra siktir edeceksin?

  sen kimsin lan?

  iş ve iş bulma kurumumusun, beni stajyer mi gördün de uygun mu değil miyim diye bakıyorsun?

  benim kalbim yok mu? duygum düşüncem yok mu? kaç sene mi vericem sonra çıkıp ben hep seni tarttım ama şimdi tartma işlemi bitti uygun değilsin?

  hoşt..

  kimse kimse ile ilişki devam ettirmek zorunda değil ama çıkıp gelecek göremedim yalanını,çıkıp 2-3 seneni piç ettikten sonra senle uyuşmuyoruz demesini de bana anlatamaz.

  başlamıcaksın kardeşim ilişkiye.o götü boklu egonu törpülyeceksin ve hayır diyeceksin en baştan.karşı tarafta yoluna gidecek.

  ilişkilerin, ağzına sıçtınız bu modern sandığınız fikrilerinizle.
161 entry daha

hesabın var mı? giriş yap