şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • derslerde çok soğuk dursa da, arada camdan kuştepe semalarına hisli bakışlar atsa da rahat iletişim kurulabilen bilgili bir hocamız. aralara serpiştirdiği espriler sayesinde political thought* gibi bir ders bile eğlenceli geçebiliyor. ancak nedense esprilerin sonuna doğru sesi kısılıyor, çözemedim ben de.

    ayrıca hocamızın şeytan tüyü denen şeyden kesinlikle nasibini aldığını düşünmekteyim, çünkü hangi bilgili kıza "borovalı'nın dersi var ya, ona gidecem" desem; bölümü, yaşı, tarzı, vs.si ne olursa olsun hiç istisnasız hepsi derinden bir "ahhh" çekip "ben de gelsem fena olmaz aslında ya, seneye hangi dersi veriyor biliyor musun, onu kaçırmayım bari" muhabbetlerine girmiştir. bu hocamızla ders içerikli bile olsa herhangi bir diyaloğa girdiğinizi bir kıza anlattığınızda kıskanç bakışlara maruz kalmanız da böyle açıklanabilir.

    benim gibi izmirli olmasından dolayı yukarıdaki paragrafta anlatılanların hiç yadırganacak bir durum olmadığının altını çizer; hemşehri olmamızdan dolayı da kendisine ayrı bir yakınlık duyduğumu belirtmek ister, esenlikler dilerim.
11 entry daha