şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3 entry daha
  • * beyaz saray stajyeri monica lewinsky ile sabık (yok yok sapık değil) abd başkanı bill clinton arasındaki geçenlerin yarattığı skandal ile adını öğrendiğim sanat.. britanya'nın köpekleri nasıl fellatioya blowjob diyorlarsa, kırk yıllık anilingus da, rimming/ rim job olmuş.

    1998'in soğuk bir ocak gününde patlayan skandalın sonrasında yayımlanan ve kongre'nin seçtiği bağımsız danışman kenneth starr'ın hazırladığı raporda bill amcam ile monica (raporda yaklaşık olarak diyor, ben de oha dedim. ne olmuş yani, bir keresinde başkanın acil işi çıktı yarıda mı kesti) yaklaşık olarak dokuz kere oral sex yapmışlar, bir düzineden fazla kere telefonda seks eylemişler. evet bir de puro in the cunt vakası vardı değil mi..

    her neyse, bill amcam aslanlığını göstermiş ve yalan söylemedin gerçeği söylememiştir. olaydan 9 gün sonra şu tarihi cümleleri sarf etmiştir:
    "now, i have to go back to work on my state of the union speech. and i worked on it until pretty late last night. but i want to say one thing to the american people. i want you to listen to me. i'm going to say this again. i did not have sexual relations with that woman , miss lewinsky. i never told anybody to lie, not a single time — never. these allegations are false. and i need to go back to work for the american people." bu hatunla cinsel ilişkide bulunmadik demiş, lakin olayın mahiyetini anlatmamıştır.

    velhasıl, starr raporunu okurken, bir yerde gördüğüm anilingus kelimesi, hazneme gereksiz bir kelime daha eklemiştir. buradan bill'e selam ederim.**
117 entry daha