şükela:  tümü | bugün soru sor
5 entry daha
 • sorunsuz erkektir. öte yandan şunu da belirtmek lazım... ter kokusunun üzerine parfüm sıkılıp misler gibi olunmaz. o daha da iğrençtir benim gözümde. o zaman ne yapıyoruz? parfüm filan kullanmadan önce temizleniyoruz.

  ben mesela hafta arası en az üç gün öğle saatlerinde spor yapıyorum. çantamda hep hafif bir parfüm var. ama bunun yanında sürüyle değişik hijyen malzemesi de var.

  terledikten sonra filan ofisimin içindeki özel banyoma girip duş alıyorum, sonra da güzel güzel günüme devam ediyorum.

  hafta sonu zaten sorun yok.

  terli terli parfüm kullanmayın. en azından bir lavabo filan bulun, azıcık da olsa suyla temizlenin. yanınızda erkekler için pudra (hahaha) taşıyabilirsiniz. bende var. nemi filan büyük ölçüde alıyor. sonra stratejik parfüm kullanımı mümkün. ben bunu kullanıyorum.

  bir de, saçlarınız filan ıslanacak şekilde terlediyseniz, kuru şampuan kullanın. bunu böyle herhangi bir ortamda saçınıza püskürtüp tararsanız, saçınız yeni banyodan çıkmış gibi nefis kokacak ve kuruyacaktır. güzel bir teknoloji.
  bende bu var...

  neyse, bugünlük bu kadar ipucu yeter. benim arabamın bagajında böyle "ya spor yaparsam" çantam var. içinde her daim temiz spor giysisi, ayakkabı, temiz günlük giysi ve kozmetik / hijyen ürünleri bulunur. herkese de tavsiye edilir.
140 entry daha