şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • birkaç sene önce op dr ahmet erkek'in tıpta uzmanlık sınavı (tus) için küçük gruplara özel ders vermeye başladığı doktorların, puanlarında dramatik yükselmeler gördükçe birbirlerine tavsiye etmesi yoluyla büyüyen ve bugün onlarca şubeye sahip tus dershanesi.

  dershaneye iki ardışık dönem kaydolmuş biri olarak notların aylar içinde bile güncellendiğini gördüm. 4.sınıfta topluca kaydolduğumuz rakip dershanelerin notları üç sene boyunca değişmemişti halbuki..
  tus bir sıralama sınavı olduğu için fark yaratma açısından notların güncelliği belki de en önemli unsur.
  onun dışında tus sınavına giren hekimler zaten zamansızlıktan şikayetçiler; rakip dershaneler kapıyı saat 7'de kilitleyip giderken, tusworld 24 saat etüd imkanı sağlamaktadır.
  iki senelik tus hazırlık dönemimde bazı arkadaşlarım öğrencilikte tam üç sene her haftasonu dershaneye gidip sonunda barajı bile geçemezken; tusworld ile birkaç ay içinde büyük ivme yakalayıp derece yapabildiler
  piyasadaki en iyi hocaları bünyesinde bulunduran, kurucu op dr ahmet erkek'in her bir öğrencisine sanki tek öğrencisi oymuş gibi özveriyle, sabırla ilgilendiği; esnek ders/kamp saatleriyle zorlu çalışma saatleri olan hekimlere katılım kolaylığı sağlayan bir dershane olarak tusworld rakipleri arasında en kaliteli tus dershanesidir.
18 entry daha