şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evet acuncum ellerinle kurguladığın survivor'ı bu akşam kendi görüntülerinle kanıtladın bize. hemen olayı anlatıyorum:

  bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor, herkes ellerinde uzun hilal şeklinde bir çubuk tutuyor ve o çubuğun ortasına da top konuyor. çubuk o kadar hassas ki ufak bir denge kaybında top düşüyor ve herkes de tek tek eleniyor...

  amanin o da nedir? oyun bitiyor, tuğçe kazanıyor ve elindeki çubuğu bir o yana bir bu yana sallıyor ama top kımıldamıyor bile. yani bildiğiniz topu yapıştırmışlar ve herkes düşürene kadar kazanmasını beklemişler.

  şuradan malum anları direkt izleyebilirsiniz. tuğçe çubuğu bıraktıktan sonra bile topun o hassas dengede nasıl durduğunu ve fizik kurallarına nasıl kafa tuttuğunu görmüşsünüzdür.

  oyunun tamamını izlemek isteyenler şuradan bakabilirler.

  bu adama para kazandırmaya, hala sms atıp cebini boşaltmaya hevesliler varsa da artık akıllanın amk.

  (bkz: acuncum sen komiksin, türk halkı ise aptal)

  edit: acun bey instagram'dan video yayınlamış bazı sazanlar da atlamış. zaten japon yapıştırıcısıyla yapıştırdınız demedik, öyle bir şeyi de yapmanız aptallığın daniskası olurdu. inceden yapıştırmışlar ki hafif denge kaybında herkes gibi tuğçe de elenmesin diye. hadi işine hadi.
173 entry daha