şükela:  tümü | bugün
1132 entry daha
 • operasyon için yapılan savunmaya bak; "abd dünyanın öbür ucundan kalkıp geliyor"!

  işte, ahmet davutoğlu'nun seçmeninin stratejisi de böyle oluyor.

  güya herkes abd karşıtı ama nasıl oluyorsa adamların bir eli hep ortadoğu'da. zamanında ırak'ı yıktılar, suriye'de varlar, 15 temmuz'u planladılar (ben demiyorum, akp'liler diyor)! e, ulan izin verme madem bu kadar rahatsızsan! iran bu bölgede değil mi? orayı neden karıştıramıyorlar?

  yok, incirlik'ten uçak kaldırıyorlarmış! kapat incirlik'i! ne oldu? yemedi mi?

  zamanında bütün ırak ve şam islam devleti teröristleri türkiye'den geçti. fark etmedin! ama yok lan sınırdan geçmemişlerdir bence. öyle olsa yakalanırlardı. yaralananlar, yanlışlıkla türkiye cumhuriyeti devlet hastanelerinde tedavi edildi! herhalde trafik kazası diye getirmişlerdir hastanelere. yoksa anlasalar tedavi etmeyip, gözaltına alırlardı! değil mi? koskoca türkiye, teröristlere yardım edecek değil ya! yok artık!

  gün geldi, rus uçağı düşürüldü. hiç gerek yokken. tezek yakacaktın ama sonra kırk takla atıldı. sonra, ırak ve şam islam devleti her gün suriye'den türkiye'ye roket attı. 1 attı, 2 attı, 3 attı ses yok! yetkili birileri "abdest alın" dedi. rusya vuracak diye uçak uçuramadın roket atan yerlere.

  "abd taa oralardan geliyor da biz neden girmeyelim?" dediğin yerden her gün atılan roketlerle vatandaşların ölüyorsa ve sen bunu engelleyemiyorsan bu senin basiretsizliğindir. uçursaydın uçaklarını, vursaydın! hiç öyle sivil mivil martavalı okumayın. vur göklerden leşleri uçsun. ne sivili? hadi orada sivillerin de olduğunu kabul edelim. e senin hatay'da, kilis'te ölen vatandaşların sivil değil miydi? bir devlet sivilleri düşünecekse, önce kendi vatandaşını düşünür. bu, dünyanın her yerinde böyledir. he, sen alışmışsın kendi ülkende suriyelilerden sonra ikinci sınıf vatandaş olmaya. bu kabullenme, senin gerizekalılığın!

  korkudan uçak uçuramayıp roket atılan bölgeleri vuramadın. bahane olarak da bölgede siviller olmasını öne sürdün. kendi vatandaşını korumak için her şeyi göze alıp bölgeyi havadan dümdüz ederek teröristleri öldüremedin. sivillerin öldü. şimdi de askerlerin ölüyor. e ne anladım ben şimdi? yine biz kaybettik!

  bu dediğim havadan vurmayı da ilk roketten sonra yapacaktın ki bir işe yarayacaktı. ölen öldü, halk şehri boşalttı. ondan sonra operasyon başlattın. tabi bana göre bu roket atma olayları da tezgahtı aslında. devlet içinde yapılanan fetöcüler yapmış olabilir!1!!11!1!!!

  sonuç olarak, bir tane bile sivil vatandaşımız ölmeden bu işi bitirebilirdik ama şu anda bir çok sivil vatandaşımız öldü ve askerlerimiz ölüyor.
499 entry daha