şükela:  tümü | bugün
1873 entry daha
 • atiba'nın olayı maçı inanılmaz yaşıyor olması. her pozisyona ilk tepkiyi kendisi veriyor, müthiş konsantre, kendisine 30 metre uzakta olan pozisyonu bile tüm ruhu ile yaşıyor.

  (bkz: 8 nisan 2017 trabzonspor beşiktaş maçı) özetini şu linkten izleyin ama tüm pozisyonlarda sadece atiba'ya bakın. bu adam için üşenmedim, maçın özetinden görüntüler alarak atiba'nın maçı nasıl saniyelik yaşadığının bir ispatını çıkarmak istedim.

  1- cenk'in attığı ilk golde top daha yeni kaleye giriyor ve atiba çoktan şu şekilde tepkisi vermiş oluyor.

  2- trabzon'un attığı golde top daha havadayken atibanın şu tepkisi.

  3- atiba'nın skor 1-1 olduğunda yapmış olduğu inanılmaz müdahale.

  4- aboubakar'ın attığı golde top daha kaleye yöneldiğinde kamera kadrajına giren atiba'nın eli ve hemen sonrasında zıplarken görülen kendisi.

  5- trabzonspor'un 3-2 öne geçtiği pozisyonu dikkatli izlerseniz top golü atan oyuncunun önünde kaldığı anda "noo" diye bağırıyor ve hemen akabinde ilk üzüntü tepkisini yüzünü kapatarak kendisi veriyor.

  6- talisca'nın attığı serbest vuruş golü, top henüz havada, ama atiba zaten sevinmeye başladı.

  7- santra oldu, topu kaleye vurabilir diye kaleciyi uyarıyor.

  8- ve gol pozisyonu. gökhan ortayı açtığı ilk anda atiba'nın pozisyonu. kafayı vurduğu an bulunduğu yer.

  bu sadece 3 dakikalık özette kamera kadrajına giren pozisyon tepkileri bu adamın. tüm maç çıplak gözle izlemeye arena'ya gidin, hiç bir pozisyonu izlemeden sadece bu adamın tepkilerini, pozisyon almalarını, deparlarını izleyin. alacağınız keyif için bana dua edeceksiniz.

  edit: maç sonu takımın sevinci ve atiba'nın yeri.
2388 entry daha