şükela:  tümü | bugün
964 entry daha
 • seattle s'sonics oklahomaya taşınıp adı thunder olduğundan beri thunder taraftarıyım. durant'in sonics tarafından draft edildiği ve ray allen'la birlikte oynadığı sezondur belki de thundera ilgi duymaya başlamamın nedeni.

  durant & westbrook birlikte oynarken durant müthiş verimli, westbrook hep saçma işleri yapan adam, beyinsiz ve sadece patlayıcılıktan ibaret bir adam olarak lanse ediliyordu. aslında geçen seneye kadar da öyleydi. en kritik anlarda saçma sapan tercihler yaparak maçın kaybedilmesine sebep oluyordu.

  geçen sene playofflarda bu adama birşeyler oldu. birden içine jordan kaçtı. takımı resmen o sürükledi playofflarda. gsw serisini de tek başına kazanmak üzereyken kd piçinin yaptığı hatalar ve adeta nick young tarzı kaçırdığı şutlarla seriyi verdiler. daha sonra siktirdi gitti zaten.

  westbrook'a yapılan haksızlığın bence daha önceki dönemlerdeki performansıyla bir ilgisi var.o zaman takımı düşünmeyen, beyinsiz ve başıboş hücumları o kadar adını çıkardı ki hala öyle olduğu düşünülüyor. maçlarını izlemeden '' istatistiqueee kasıyorrr yeaaaa'' deniliyor. şu takımdan westbrooku çıkarıp damian lillard gibi bir adamı koyarsan play off yapabilir mi mesela? bence yapamaz. kadro çok kötü ama westbrook 50-10-10 yapıp maç kazanıyor mesela. saygı duyacağına gelip ağız büküyor bazı orospu çocukları.

  bu sezonun mvp'yi sonuna kadar hak eden oyuncusudur ayrıca. bırakın takımın yeri 6. falanmış. zamanında takımı play off yapamayan kareem abdul jabbar ve takımı 8. olan moses malone eğer bu ödüle layık görülmüşse westbrook bu sezon yaptıklarıya açık ara layık görülmeli.

  ekşi sözlük bir siki beğenmeme timine de sevgiler. siktirin gidin yurölig izleyin siz.
731 entry daha