şükela:  tümü | bugün
1437 entry daha
 • şurada yenilen golden sonra gelip itici bir şekilde gülen ve bundan prim almak isteyen üstünede bunlara prim verip beğenenlere tek kelimeyle yazıklar olsun diyorum.gülenler size söylüyorum zavallasınız ve yazdıklarınız kimsenin umrunda değil.

  maçı değerlendirecek olursam, beşiktaş çok akıllı başladı, her zaman yaptığını yaptı önde bastı, pas oyunlarını başarıyla gerçekleştirdi ve akıllı bir hamleyle golü buldu. sonra işler sarpasardı, ne oldu bilmiyorum ama talisca,babel ve cenk gibi oyuncular maç sonuna kadar yürüdüler,oyuna kızan tepki vermeye çalışan oğuzhan ve atibaydı.

  2.yarı golün geleceği çok çok barizdi. toplar direkten dönüyor, bahsetmeden geçmek olmaz ortada muazzam bir hakem performansı var, pozisyon kaçırmıyor her kararı doğru. sen eskisi gibi ezilmiyorsun yani için rahat ama bir şekilde goller yendi.

  ilk golde mitrovic çıkmasaydı, o gol olurmuydu? mitrovic-necip değişikliği, maçın en iyilerinden oğuzhan'ın çıkması üzerinden şenol güneş oldukça formsuzdu ve kendisine çok kızdım.

  son olarak fabri, iyi bir maç götürüyordu, golden bir iki dakika öncede bir oyuncunun şutunu yerden kurtarmıştı, bu pozisyon biraz özgüven getirdi sanırım ve hala anlamadığım o saçma hareketi yaptı, ne diyelim sağlık olsun. beşiktaş adına maçın en kötüsü talisca, en iyisi atiba-oğuzhan ikilisiydi.

  unutmayalım bunun rövanşı olacak, takımı yeterli görmesemde seyirci beklediğim, yani klasik beşiktaş seyircisi olursa o turu koparır alırlar, inşallah alacaklar.
116 entry daha