şükela:  tümü | bugün
10 entry daha
 • uzun zamandır takipteydim ve gün itibarı ile yıkıldığına şahit oldu.
  öncesi ve sonrası fotolarını görebilirsiniz, ikisini de bizzat ben çektim, yıkılmış olan 10 dk önce çekildi. öncesini ise 3 hafta önce çekmiştim

  öncesi
  http://i.hizliresim.com/kbr5qj.jpg

  sonrası
  http://i.hizliresim.com/nro4xb.jpg

  edit: çok fazla mesaj gelmiş, dışarda olduğumdan bakamadım, bir şey eklemek istiyorum.

  ortadaki son yuvarlak yapının dozer ile yıkıldığı bizzat binada olan biri tarafından görüldü, yani üzeri kapatılmadı ya da başka yere taşınmadı, zaten derinliğe bakılırsa anlaşılır.

  mesajlara bakamıyorum, eve döndüğüm zaman bakıp hepsini cevaplarım, zaten dileyen son halini gidip kendi de görebilir.

  edit 2

  inpinkwefloyd daha yukarından öncesinin fotoğrafını gönderdi.

  http://i.hizliresim.com/7qz51y.jpg

  edit 3
  hep görürdüm sözlükte, şu kadar mesaj geldi, şöyle saçma şeyler söylendi diye, ilk defa bir entryim bu kadar gündem yarattı, 13 yıldır kendi çapında yazan bir yazarım ben. bir kere daha emin oldum gerçekten bu ekşide paralı troller var, onlara cevap verme gereği bile duymuyorum.

  bazı konuları da netleştirmek istiyorum, yaşım 37 ve doğma büyüme beşiktaşlıyım, o bahsedilen tansaşı çok iyi bilirim, burada çıkan yapının tansaş ile alâkası yok, bildiğiniz surlar gibi bir eski yapı çıktı orada, merakla daha neler çıkacak diye bekliyordum, o çıkan her ne ise yıkıldı, bunu tartışmaya bile gerek yok, benim merak ettiğim oradan ne çıktı ve neden yıkıldı?

  ben amacıma ulaştım, belediyeye tweet atacaktım ya da bimere soracaktım, ama sağ olsun haberci arkadaşlar entryimi haber yaptılar, onedio'da da haber oldu, umarım biri çıkıp açıklama yapar.

  https://onedio.com/…-eserler-nereye-kayboldu-767540

  edit 4
  böyle bir haber de varmış.
  http://arkeofili.com/…da-tarihi-kalintilar-cikiyor/
130 entry daha