şükela:  tümü | bugün
21 entry daha
  • aynı anda hem x-men, superman, fantastic four gibi bir hikayeye sahip hem de o tarz kahramanlarla dalga geçen bir süper kahraman çizgi filmi. ikisini bir arada başarıyla harmanlamış, bize de keyifle izlemesi düşüyor. keşke türkiye'ye fox kids'teki türkçe dublajları da dahil tüm bölümlerinin dvd'si gelse de, evde açıp açıp izlesek.
    çizgi filminde kente süper kahramanlar akademisinden (veya ona benzer birşey) gelmiş ve eğlenceli, kaçık ve yenilmez bir süper kahramanın maceralarını izlerken, çizgi romanında akıl hastanesinden kaçmış ve kendini süper kahraman sanan birisini okuyoruz. maceralar birbirine benzese de, çizgi romanı daha karamsar ve içine kapanık bir anlatıma sahip. bu yüzden the tick'in çizgi filmini izlemiş veya çizgi roman okumayı seven herkesin the tick'in çizgi romanını da bir yerden bulup okumalarını tavsiye ederim.
    ayrıca coin-up makinelerinde mevcut bir oyunu var. mame kullanarak pc'lerimizde oynamamız mümkün. ancak ateri salonlarında oynadığımız diğer süper kahraman oyunlarını düşünürsek, çok basit ve yüzeysel bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.
107 entry daha