şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • bir zamanlar kadın değil bayan şeklinde cinsiyet rollerini çok yanlış anlarken, şimdi de "evli kadınla sevişeceklere tavsiyeler" gibi başlıklarda, ilkokul seviyesi ironi yaparak ahlakı çok yanlış anlıyor.

  galiba yazar olarak teması bir şeyleri çok yanlış anlamak ve dilini arayan bir troll olmak.

  radikal yobazlıktan, bastırılmış ergene doğru bir kayma var. öyle midir bilmiyorum. bence ikisi de değil, sadece üretme becerisi yok ve içi leş olduğu için duygu yaratmaya çalıştığında anca bunları yaratabiliyor. elinden gelen ve/veya ihtiyaç duyduğu kötü duygu yaratmak yani. iki ihtimal de çok acıklı ayrı konu.

  düşünsenize mesela herkes gibi içerik üretmek istiyorsunuz, ama elinizde yazacak zerre malzeme yok. anca işte kadına, eşcinsellere, kendi minik algınla kavrayabildiğin kadar ahlaki ve cinsiyet eşitliği konularında bazı tutarsızlıklara sarıyorsun. açıp bunu araştırıp öğrenecek beyin mukavemeti de yok. olsa zaten ne kadar saçmaladığını göreceksin. kendi bilmediğin şeyleri yok sanıyorsun deve kuşu gibi. işte futbol var. vücut geliştirme var. ne bileyim. spor izleyicisi, yorumcusu ve hatta oyuncusu olmak emek ve kafa gerektiren şeyler ama iki kolu iki bacağı olan herkes kadar icra ediyor ve izliyorsun muhtemelen. aralarda ondan ekmek yiyorsun ama derbi merbi kaç tane değil mi? vücut geliştirmeyle de hava atamıyorsun, yapmışsın bir şeyler ama o kadar iğrenç bir insan profili çizmişsin ki, kendini göstermek gibi bir lüksün de yok artık. o yüzden asıl sol frame'de kaynayan başlıklarda lafa gireceksin, girmek için de işte daha ses getirecek şeyler yazman lazım. sonra evrimsel programlama gibi hata düzeltmeyle ses arayışı yobazdan girip, ergenden çıkmalı. kendi seçtiğin sesler de tamamen seni yansıtamıyor çünkü kafa boş, o yüzden mesajlaşma falan kapalı. kavgaya girsen savunamazsın. entry'ler vahşi batı filmlerindeki karton binalar gibi. önden bakınca koca bir yapı var ama arkasında yeller esiyor kafanın içi gibi.

  direstr böyle biri midir değil midir bilemem.
  ama yukarıdaki tariften çok net direstr gibi biri çıkardı.

  neyse, artık daha da buraya yazmayayım zaten, başta tiksindim, takibe aldım, biraz izledim. izleyince de yukarıdaki manzara çıkıp iyice sıkıcılaştı. adios direstr, sözlüğün ihtiyaç duymadığı, ifade etme gücü ile fikir yürütme becerisi arasında acıklı miktarda fark olan, yığınla kifayetsiz insandan sadece bir tanesisin.
1 entry daha