şükela:  tümü | bugün soru sor
6 entry daha
 • örnek:

  yazar: xenz
  argüman: #68255643, ''hoyotomdo hoç okp'yo oy vormodom omo...''
  delil 1: #67030782
  eksisozluk yazarları hayır diyor
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

  edit: başlık sahibi yukarıdaki bknz'ı üzerine alınmış. sözlük trolleri düşünüldüğünde ne demek istediğim umarım anlaşılıyordur

  delil 2: #68074009
  #pınarürünleriboykot
  izmir'de ben dahil kimsenin umurunda olmayan boykot. yine her yer pınar, yine herkesin paketleri pınar

  delil 3: #68005971
  sabire meltem banko
  ekşi sözlüğün işsiz tayfası tarafından alaya alınan güzel avukat. inatçılığı taktire şayandır
  ----------

  not: bunlar bir bakışta göze çarpanlar. ''akp'ye hiç oy vermedim ama...''; yaş henüz 18 olmadığından oy vermemiş olabilir misin? bir dahaki seçimlere inşallah be yavrutroll.

  edit: beynini kuşa taksan hayvan kendini köstebek sanarak toprağı eşeler, gelmiş ''pınar'ı boykot etmiyor diye akp'li mi olunur'' yazmış malın birisi. evet, pınar'ı boykot etmemek akp'li olunacağı anlamına gelmez. pınar markası burada bir semboldür. boykot etmezsin ama gelip de sözlükte dalga geçerek boykot etmediğini cümle aleme ilan etmezsin. aynı şekilde sabire meltem banko güzellemesi de yapmazsın. yapılanları yanlış bulursun, ki ben de buluyorum ama siyasi görüşü belli rezil bir avukatı gelip de güzellemiyorum. hadi bu da delil değil, açık açık referandumda ''evet'' oyu verileceği açıklanmış. pardon da, kim ''evet'' oyu kullanır? chp'li mi, hdp'li mi hatta gerçek bir mhp'li mi?

  bütün bunları topladığın zaman ''oy vermesen dahi'' siyasi görüşünün ne olduğu çok açık ortaya çıkıyor. he, delikanlı ol, benim gerçek düşüncelerim bunlar, siyasi görüşüm de bu de, saygı duyup geçelim.
40 entry daha