şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • gayet huzurlu bir eylem.

    günde 12 saat uyuyan, kalan zamanının çoğunda oyun oynayıp yurtta yatan bir insanım. özellikle son 8 aydır böyleyim. insan o kadar uyuyup bir nevi ölüm simülasyonunu gerçekleştirirken bunalıma da giriyor ister istemez. melankoliden, bunalımdan depresyondan uzaklaşmak isteyenlere tavsiyem: siktir olun gidin!

    tek başına otostopla kamp atarak gezmenin huzurunu ve macera duygusunu sadece mastürbasyon ve sonrasındaki yakalanma korkusuyla oluşan macera ile karşılaştırabilirim ki otostop+kamp her türlü üstün gelir.

    ülkenin tüm bölgelerini kamp ve otostop ile hem tek başıma hem de 2 ve 3'lü arkadaş gruplarıyla gezebildim. tek ve çok arasında birçok fark olsa da, eğer kimse sizle gelmiyorsa veya sadece yalnız kalmak istiyorsanız korkmayın ve sadece çıkın!

    not: tam bir üşengecim. uyanmaya, sıçmaya, kız arkadaş bulmaya, geceleri eğlenmeye, yeni insanlar tanıyıp kendimi tekrar tekrar onlara tanıtmaya, sosyal medyada profil kasıp ego yükseltmeye, para kazanmaya ve harcamaya.. sadece beş şey var üşenmediğim: otostop+kamp+bisiklet yolculuğu, sevgimi paylaşabilmek, acıyı bal eylemek, uyumak, vee dinlemek.
134 entry daha