şükela:  tümü | bugün
 • edit: ekşi'ye cevap videosunu izledim ve gördüm ki aşağıda yazdıklarımın hepsi -> check :/
  hepi topu 7 entry için çift kameralı montajlı kurgulu video çekmek, gergin danslar.. sevgili aslı, özgüven yetişkin bir insanda 'aşşşırı' hareketler 96 model çılgın bediş tavırları değil burdaki birkaç entrye verilen anormal tepkinin tam tersidir. keşfet sebebiyle kanalını açıp ancak 1,5 videonu 'izleyebilip' yorumlamışım. şokopop'tan billur saatçi'ye buse terim'e birçok isimde uzunlu kısalı yorumlarım var, ekşi'nin amacı bu. burası en absürd konularda bile olumlu olumsuz laklak ettiğimiz bir mecra işte. maksat bazen görüş paylaşmak, bazen boş zaman doldurmak.. olayı 'ay beni nasıl da kafanıza takmışsınız'a çarpıtmalar falan ahahadjkfs

  umursamıyorum demeye çalışırken bu kadar büyütüp kendi kalene röveşatayla gol atmana ne gerek vardı 'beybi'? kimse de uyarmamış yapma etme diye, izlerken başkası adına utanma hissini derinden yaşadım, ne diyelim geçmiş olsun.
  ...

  instagram keşfette çok sık karşıma çıkan ve 200 bine yakın takipçisiyle bu kadın kim, bilmediğim bir dizide falan mı oynuyo diye bakınmamla aşk-ı memnu'dan hatırladığım oyuncu ilker kızmaz'ın eşi olduğunu öğrendiğim 'youtuber'.

  izlediğim ilk videosunda (çocuk sahibi olmadan önce yapmanız gereken 10 şey) monitörden taşan abartıdan rahatsız olup ortalarda kapattım, ikincisinin (soru-cevap ilker kızmaz) zorlayarak sonuna kadar geldim. aslında iyi birine benziyor ama videolarındaki 'çok komiğim çok enerjiğim, taklitler yaparak konuşuyorum, arada deliriyorum' tarzından çok yoruldum. köylü şivesiyle konuşmalar hobaaaa modu dansa bağlamalar.. direkt idil tatari'nin güler yüzlü, sakin ve kaliteli videolarıyla kendime geldim. şımarık küçük kız hareketlerini 30'ların ortalarında bir insanda görmek, özellikle kız babası olmak seni korkutuyor mu ve doğurunca bana ne hediye alacaksın sorularındaki 5 yaşında kız tonlamaları o kadar rahatsız edici ki, beğeneni muhakkak vardır ama ben almayayım. 'ilker beybi bey'ler, 90'lar reality show'larından fırlamış dev anons sunuşları, büyük hareketler-mimiklerle dikkat çekmeye çalışan 14 yaş hareketleri..

  hani sakin yapıda insanların ciddi bir şey anlatıyormuşçasına araya sıkıştırdıkları esprilere daha çok yarılırsınız, ama 'bakın ben şimdi komik bir şey anlatıyorum, zeki ve komik bir insanım ben, herkes bana bakıyo mu huuu' abartısında ses tonu ve mimiklerle konuşan insanlar öfff dedirtir ya, aynen öyle bir tarzı var. ama acun'un ortanca kızı için bile fan sayfası açılan, az ünlüleri geçtim ünlümsülere bile yaranmaya çalışan kitlelerin olduğu sosyal medya dünyasında tabii ki kendisine de yer var.
123 entry daha