şükela:  tümü | bugün
1434 entry daha
  • fenerbahçe bu sezonu 3. bitirdiyse kendisine borçludur.

    gelir gelmez takımı toparladı, kendisine devre arası için verilen 10 numara transferi sözü de bunda ektendi, hoca da motive oldu ve takım ekim-aralık arası yükselişe geçip ligin en formda ekibine dönüştü. derbilerde ve avrupada beklenenin çok üstünde sonuçlar alındı, ocak ayı öncesinde takım gelebileceği en iyi yere geldi.

    ne olduysa ocak'ta oldu. haftalarca orta sahaya adam bekledi camia. mehmet ekici dendi, aatıf takası kabul etmedi diye iptal oldu son saniyede. karavayev diye biri 4 kişinin olduğu sağ kanada 5. adam olarak alındı.

    hoca da noluyo amk demeye başladı, baktı ki iş sadece beceriksizlik değil, başka şeyler dönüyor dedi haklı olarak. o güne kadar kendisini motive halde tutan advocaat ocak dönemi bittikten sonra saldı, idareten yönetmeye başladı takımı. yine de birkaç maçta -işte bu 10 numara eksikliğinden- kilidi çözebilse kafaya oynayacağı bir performans sergiledi takım.

    her maç sonrası yönetimi eleştirdi, bu takımdan anca bu kadarı olur daha fazlasını beklemesinler dedi. sonuna kadar haklıydı, kaybettiği motivasyonuna rağmen elinden geleni yaptı ve bu kadro ligi bitirebileceği en yüksek yerde bitirdi. taraftarın gözünü açmada küçük büyük katkıları oldu.
68 entry daha