şükela:  tümü | bugün
 • sosyal ağları hayır için kullanan güzel insanlardan birisidir. türkiye'de ulusal basında yazmış en genç yazar olarak tanınıyormuş. henüz 21 yaşında ama yaptığı faaliyetler, dokunduğu insanlar yaşının çok çok üstünde. bazı makamları işgal edip hiçbir değer üretemeyen insanları görüyorum bir de böyle pırıl pırıl gençleri görüyorum, dünyayı gençler kurtaracak diye inancım artıyor.

  ben ismet özel okuyan ve seven biriyim. o "teknoloji benden aldıklarını versin ben onun bana verdiklerini geri vermeye hazırım" der. evet ne teknoloji bizden aldıklarını verebilecek ne de biz teknolojiye bize kazandırdıklarını geri verebileceğiz. ancak sosyal ağları, iletişim imkanlarını tam bir kepazelik içinde kullandığımız şu teknoloji dünyasında böyle örnekler görmek, insana "acaba?!" dedirtiyor.

  henüz 21 yaşında ama milleyet, vatan, hürriyet ve istiklal'de çalışmış.

  twitter'da kaba tabirle takipçi kastıran ve onlarca ahmakça iş yapan insan görüyorum. ancak iyilik ve güzelliğin de takip vesilesi olması güzel bir şey.
  twitter'i budur. ramazan ayında belki bir hayra vesile oluruz.

  bu delikanlı ile beraber inşaallah bir de erkan akçora'yı anacağım. bunlar bizim büyük isimli, tabelalı kuruluşların ürettiğinden daha fazla değer üreten tek başına vakıf gibi çalışan insanlar. erkan eniştemdir. gıpta ediyorum gerçekten.
6 entry daha