şükela:  tümü | bugün soru sor
  • videosu yeni yayınlanmış skandal. amerikan medyasının içler acısı halinin, reyting için ülkenin liderine kurdukları sistemli komplonun birinci ağızdan itirafı. malumun ilanı.

    https://twitter.com/…rump/status/879565675349426176

    biliyorsunuz bütün amerikan medyasının aylardır tek konuştuğu şey trump-rusya ilişkileri, seçimi rusların trump'la işbirliği içersinde ona kazandırmış oldukları iddiası. ortada hiçbir kanıt olmayan bu konuda 7/24 trump'ı suçlayan yayın yapmakta kanalların %90'ı. bunun sebebini ilk defa birinci ağızdan öğrenmiş olduk.

    gizli kaydedilen bu videoda cnn yapımcısı john bonifield rusya haberlerini tamamen reyting için yaptıklarını, konu hakkında herhangi bir kanıt olmadığını ve donald trump'ın "cadı avı" sözlerinde haklı olduğunu söylüyor. paris anlaşması muhabbetinden bizzat cnn ceo'sunun "hadi yine rusya konusuna yüklenin" demesiyle tekrar rusya haberlerine dönüş yapıldığı itirafı da var videoda. olay tüm kurumla tepeden tırnağa alakalı yani, bireysel değil.

    sitede trump'a kıyım olduğunu söyleyen herkesi ırkçılık, seksistlik ve gerizekalılıkla suçlayan tayfa buna ne diyecek çok merak ediyorum. tüm medya bu halde. trump bu iğrenç yapıyla 1.5 sene mücadele edip seçimi kazandı, kazanmaya da devam edecek. rezil olduğunuzla kalacaksınız böyle, ayyynen devam.
10 entry daha