şükela:  tümü | bugün
1144 entry daha
  • baylar bayanlar elma ile armutu karşılaştırmayın.

    takımın performansı her zaman önemliydi diyenler. bakın abi size bir daha bilal'e anlatır gibi anlatayım olayı. normal şartlarda şu vakte kadar ligin en iyi takımlarının muhakkak harika performans gösteren bir oyuncusu oluyordu ve haliyle onlar seçiliyordu. yani "iyi takımın en iyi oyuncusu" seçilmiyor, o oyuncu zaten takımını en üst seviyeye çıkardığı için seçiliyordu.

    bu sene durum farklı. birden fazla takımın harika performans gösteren oyuncuları vardı. lebron belki kariyerinin oyun olarak en iyi sezonunu geçirdi, kawhi leonard tek başına san antonio ve yaşlılarını sırtlayıp taşıdı, james harden ha keza öyle. ama bu adamın yaptığı çok çok ayrı bir boyut.

    o yüzden yok istatistik kasmış, yok takımın performansı önemliymiş de bu sene vermemişler falan geçin abi bu işleri. madem istatistik kasmak bu kadar kolay maçası yiyen yapsın aynı taktiği mvp olsun? madem bu iş bu kadar kolay neden senelerdir yapabilen çıkmadı abi bunu?

    westbrook'u eleştirmek için adama vurmadığınız yer kalmadı, hepsinde de teker teker göt etti herkesi. bu adam bir gün şampiyon da olacak, bakalım o zaman neler zırvalayacaksınız?
438 entry daha