şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
  • 18 şubat 2005 gecesini 19 şubat 2005'e bağlayan gece, "ben fransa'da bir numarayım" diyerek kendini alizée yok yok hatta büsbütün patricia kaas'ın yerine koyacak kadar tevazu sahibi; "nurtopu gibi bir orgumuz var, neden şarkıcı olmayalım?" hissinden hareketle bu yollara çıkmışçasına 90'ların başından fırlamış tuhaf hatun kişi.
    ayrıca aynı gün, harika bir fransız kabaresinde çalıştığını iddia eden sanatçının, "kabare" anlayışının "dedikodulu meyhane'nin (bile) iki gömlek altı eğlence mekanı" olduğuna şahitlik edilmiştir.

    kendisinin bir -muhtemelen tek- albümü, bilmem kaç senesinde fnac tarafından en iyi self production albüm seçilmiş. bu harika başarı, eurovision jürisindeki izzet öz'ün görüşünü olumlu yönde değiştirmiş. nitekim izzet öz bunu koskoca fnac'ın gülseren'in arkasında olduğu anlamına geldiğini sanmış. (sony music-sertab erener hesabı...) ancak bir hatırlatma: self production, hiçbir yapım şirketine bağlı olmaksızın "kendi kendine yapım" anlamına gelir. kısacası gülseren ablamızın arkasında, "o gece" ülkelerini destekleyecek gurbetçilerden ve (hani olur da edersek) dualardan başka birşey yoktur.

    (bkz: öngörü sahibi olmak)
    (bkz: tevazu sahibi olmamak)
54 entry daha