şükela:  tümü | bugün
19 entry daha
 • yer : izmir/gültepe

  arada sırada karşılaşıp selam verdiğim komşum evden çıkarken "sen çok efendi düzgün çocuksun ama o küpeler o sakal sana yakışıyor mu? erkek gibi gezsene?" dediydi. bir anda gözüm döndü sesimi yükseltip "sanane küpemden, sakalından erkekliğimden?" diye çıkıştım. o sıra alt kattaki arada sırada dükkanına gidip geyik çevirdiğim marangoz olaya müdahil olup "katil bezelye'ye karışma. kimseye zararı yok. istediğini de giyip yapar." dediydi de olay büyümeden yatıştı.

  yer: ordu

  ailemin evimdeyim. merkeze gitmek için evden çıkıp aşağı doğru yürüyorum. başka bir komşu "kız gibi saçın uzun. sen utanmıyor musun meliha'nın oğlu olmaktan. annen gibi saçını uzatacağına baban gibi sakalını uzat dedi."

  ben yine çıldırdım. "git be şurdan manyak kadın. istediğimi yaparım. annemin de saçları çok güzel onun gibi uzatırım. sanane." dedim. o sıra balkondan hamur yemekten beli 20 kilo yağ bağlamış oğlu atar yaptı sen annemle nasıl konuşuyorsun diye. "annen önce başkasına karışmasın gitsin kendine baksın." dedim. dur ben sana soracağım gibisinden kapıya yöneldi. direk sokaktan "bu binada dışarı çıkarsan gözünü hastahanede açarsın." diye bağırdım. o sıra başka komşu çıktı aman oğlum yapmayın etmeyin gibisinden. balkondan atar yapan tavuk da döndü götünü söylene söylene içeri girdi.

  özetle yobazlık sadece kadınlara değil, topluma benzemeyen herkese.
1034 entry daha