şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • ilginç bir fim... caleb rolündeki adam scott müthiş bir oyunculuk çıkarmış ama bunun dışında neresinden tutsam elinde kalacak bir film... karakterlerin yaptıklarında bir mana aramak ve dahası bulmak mümkün değil.

    karakterlerin motivasyonunu anlamak mümkün değil örneğin, film ilk açıldığında karşımızda safkan bir orospu çocuğu caleb çıkıyor, karakterin neden böyle olduğunu film ilerleyince anlarız diyoruz ama hayır. sadece bir kadın tarafından aldatıldığını öğreniyoruz hepsi bu... babasıyla olan durumu mantık barındırsa da film boyunca yaptığı aksiyonların hiçbirinde hiçbir mantık yok.

    film boyunca 'niye?' diye sorup duruyorsunuz sadece... peter rolünü oynayan genç dışındaki oyunculuklar ortalama üstü, karakterler ilginç, hikayenin ilk vaadi, müzikler ve çekim teknikleri ile kurulan atmosfer iyi olsa da hikayenin karakterlere bir neden vermemesinden ötürü zayıf kalıyor... eh işte ile fena değilin bir üstü kademe izlesen de olur izlemesen de tadında bir film ki potansiyeli harcadığını düşünüyorum senarist ve yönetmenin.