şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • türkiye cumhuriyeti devletinin tüm kurumlarıyla iflas etmenin eşiğinde olduğunu gayet açık ve net bir şekilde gösteren sitem.

    türkiye'de hiç bir devlet kurumunda akıl ve çalışma adına hiç bir bok olmadığını gösterdiği gibi, türkiye'de üniversite adı altındaki kuruluşların ilkokul mantığında işletildiğini de kanıtlamaktadır.

    edit: sinan küfeoğlu'nun youtube üzerinden yaptığı açıklama:

    güzel mesajlarınız için teşekkür ederim. aslında bizim niyetimiz mahalli olarak yetkili kişilere ulaşmaktı. video çekilmesini hiç istemedim, sadece bir sayfa röportaj verelim dedim ama gazeteci büyüğüm çok ısrar etti. ben de onu kıramadım. bunun bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemiştik. ne yazık ki arkadaşlık isteklerinizi kabul edemeyeceğim. üzgünüm. gelen maillere de teker teker cevap vermeye çalışacağım ama bu aralar işler çok yoğun. bir iki şeye cevap vermek istiyorum: 1. asla iyi bir akademisyen olduğumu iddia etmedim. sıradan bir elektrik mühendisiyim. iyi bir gözlemci olduğumu düşünüyorum. 2. bilimadamı değilim, sadece araştırmacıyım. yaptığımız işler de öyle atomu parçalamak filan değil. diğer çoğu akademisyenin yaptığı gibi excel de grafik çiziyoruz. 3. ülkemizde çok değerli hocalarımız var. memur zihniyeti derken onları asla kastetmedim. kimleri kastettiğim az çok belli.4. türkiye ve türk milleti için çalışmaya devam edeceğim.
210 entry daha
hesabın var mı? giriş yap