şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
911 entry daha
 • son klibi pedofillerin zevki için çekilmiştir. kendisi ya da ailesi "şirin" falan sanıyosa diye dedim.

  klip çekiminde 6 yaş pijamasıyla çocuksu hareketler yapmasını isteyen her kimse bilsinler ki dostları değil. normal insanlar meh deyip geçerken çocuklara bakıp mastürbasyon yapan ya da daha kötüsü çocuklara tecavüz edenler zevk alıyor böyle tuhaflıklardan. illuminati denen şeyi tek göz zırvalığına indirgeyip pek güzel sulandırdılar. mesele paraya doymuş elitlerin playboy kızlarından sıkılmaları akabinde hem günah işleme zevkini tatmak hem de acı çektirmekten cinsel zevk almak için gözlerini çocuklara dikmeleri ve bunu her yerde yarı gizli ifşa etmeleri. hadi amerikalı şarkıcıları anlıyorum dünya çapında meşhur olma şansları var da türkiye gibi küçücük ülkede yazık lan özendiğiniz şeye bak. çocuğa tecavüz etmek hayali kuran küçük pipili hıyar gibi zenginlere malzeme veriyorsunuz. üç beş seneye unutulup gideceksin değdi mi?

  edit 2: bilmeyenlere söyleyeyim, multimilyonerlerde uzun yıllardır moda seksi kadınlar değil, çocuklar ve çocuksu genç kızlar. altında yatan motivasyon: "masumiyet"i iğfal etmek. hoşunuza gider, gitmez. miley cyrus, britney spears, rihanna ve adını sayamayacağım niceleri kasten cici kız olarak piyasaya sürülüp sonra striptizci moduna sokuldu. (bkz: good girl gone bad) bu tema neden iyi para yapıyor, 15-16 yaşından beri takip ettiğiniz genç kız 18'ine bastı mıydı açılıp saçılıyor "şenlik" oluyor da ondan. bir diğer işe yarar yanı da bunlarla büyüyen genç kızlara şahane örnek teşkil etmeleri. bakıyor aile hannah montana ne güzel aile dizisi, miley ne cici kız. iyi diyorlar izlesin. ne olduğunu anlamadan hardcore şekillere girmiş oluyor çocuğun idolü.

  uzun lafın kısası: nerede manyakçasına çocuksu davranan ve bundan para kazanan genç bir kadın görürseniz emin olun arkasında bunun için onu şöhretle, parayla yemleyen kodaman sapıklar vardır.

  edit: kadınsı giyinse seks objesi diyorsunuz, çocuksu giyinse pedofiliye malzeme diyorsunuz e ne yapsın bu kız diye argüman üretenler var. iki uç da abartı ve çarpıtma içerdiği için kasıt var. 17 yaşında bir genç kız gibi giyinip şarkı söylemesinde, dans etmesinde hiçbir sıkıntı yok. kendisinin abuk subuk kılıklara sokulmasındaysa evet kasıt var. klip bir adet pedobear ile harikalar diyarında tek başına yaşayan, koca boyuna rağmen 5-6 yaş çocuk pijaması giyip çocuksu davranan, öte yandan da makyaj yaparak ben aslında çocuk değilim, gelsene mesajı veren bir arzu nesnesi içeriyor. hem arketipal sembolizmin dramaturgisini çözecek eğitimi almış hem de britney'le büyümüş bir insan olarak öeh diyorum. normal insanlar olduğumuz için belki size, bana kötü değil ancak acayip görünüyor. yasakçı bir insan da değilim, sadece olanı söylüyorum. burada yapılanı bil de ondan sonra beğenip beğenmemek sana kalmış vatandaş.

  edit 3: youtube'da aynı pijamalardan giymiş küçük kızların sadece uzandığı ya da ağladıkları yüz binlerce, hatta milyonlarca izlenen videolar var. bak 6 yaşında çocuk uzanıyor, yalandan da koli bandı yapıştırmışlar, zorla tutulur gibi yapıyor. başka hiçbir şey yapmıyor ve bunlar yüz binlerce kere izleniyor, seçme yapılıyor bunlardan çekilmesi için hatta. bunları kim oturup izliyor, bu kanallara kim neden üye oluyor, yeni videolar çekilmesi için destekliyor, sen ben değiliz herhalde. normal insan işi değil zira. inanmayan baksın. https://vigilantcitizen.com/…young-girls-worldwide/
1507 entry daha