şükela:  tümü | bugün
51 entry daha
  • ömür kadın. catwoman'daki rolü ile "kazandığı" en kötü kadın oyuncu ödülünü kabul etmek üzere altin ahududu ödülleri'nde hazır bulunmuş önceki gece. freddie got fingered'la (2001) en kötü aktör ödülünü alan tom green'den beri ilk kez bir oyuncu ödül törenine katılmış olmuş böylece.

    "omigosh, oh my god," diye başlamış kabul konuşmasına. "bunu benden alamazlar, üstünde ismim var!" diyerek oscar'ı kazandığı anı tekrar canlandırmış, gözyaşları dahil. "bir gün bir altın ahududu kazanacağım hayatta aklıma gelmezdi. bunun için azmetmiş de değilim ama teşekkürler!"

    kariyerinin zirvesinden yuvarlanmasına sebep olduğunu söylediği catwoman'da emeği geçen herkese teşekkür edip, "warner brothers'a beni bu boktan filmde rol almak üzere seçtikleri için teşekkür ederim" diye eklemiş. küçükken ona "iyi bir kazanan olmak için önce iyi bir kaybeden olmalısın" diyen annesinin sözlerini hatırlayarak katılmış törene, ayakta da alkışlanmış.

    tabiri caizse, suçu başkalarına yükleyip aradan kurtulmuş gibi gözüküyor ama yine de başarızlığı kabul etmesi pek hoş. ilahi halle diyerek alkışlarla uğurluyoruz.
94 entry daha