şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • iki sene önce kaydolduğumda eli yüzü düzgün eksikleri olsa da havuzu temiz bir yerdi, belediyenin sorumluluğunda olan havuzun akibeti de yavaş yavaş değişmeye başladı.

    şimdi ise her ay yılın en süper fırsatı diye diye havuzu bok çukuruna doğru çeviriyorlar, kulvarlı bir havuza tatil yöresindeki otel havuzu muamelesi yapılıyor, antreman yapmak erken saatler hariç imkansız hale geliyor, havuz leş gibi, havuz bölümüne girmeden önce ayaklarınızı yıkayacağınız solüsyonlu su öğle vakitleri bitmiş oluyor, her zaman orta kulvarlar bilinçli yüzücülere ayrılır, burada ise yüzme bilmeyen herkes her yerde, birileri boğulsa haberleri olmaz, görevlilerin afedersiniz sikinde değil, soyunma odaları darma duman, fiyatları indir indir, her tip adamı doldurma niyetindeler, herhalde insanlara yüzme bilinci yerine, mide bulantısı verme amacındalar.

    spor salonu nispeten iyi ancak onun da sınırı zorlanınca aletlerde kuyruk olduğundan soğuyarak geçen bir spor zamanı olabiliyor.

    buraya gelecekler eğer apaçi ise buyrun bekleriz, adam gibi havuz beklentisi olanlar caddesbosatan'da denize girse daha steril ve nezihtir.
6 entry daha